Tiek izsludināts konkurss džeza māksliniekiem – „Riga Jazz Stage 2013”. Vokālisti, kuri dzimuši 1983.gada 25.aprīlī, vai pēc tam, aicināti pieteikties konkursam nominācijā „Džeza vokāls”. Pieteikumu iesūtīt varēs no 2013.gada 15.janvāra līdz 15.februārim.

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa dalībnieki iesūta demo materiālus pēc kuriem žūrija izvēlas finālistus. Konkursa laureāti tiks paziņoti Gala koncertā 2013. gada 26.aprīlī Rīgas Kongresu namā.

“Riga Jazz Stage” džeza izpildītājiem būs iespēja ne tikai uzstāties plašākai publikai, bet arī gūt starptautisku atzinību. To nodrošinās balvu fonds, kas naudas izteiksmē sasniedz 2200 EUR, un laureātiem sniegs iespēju uzstāties starptautiskos mūzikas festivālos Latvijā un ārzemēs.

Starptautisku novērtējumu nodrošinās arī žūrija, kuras sastāvu veidos  profesionāli mūziķi, mūzikas producenti un festivālu direktori no vairākām pasaules valstīm.

Materiālu iesūtīšanas laiks no 2013.gada 15.janvāra līdz 15.februārim.

Pilnu konkursa nolikumu un pieteikuma anketu skatīt www.rigajazz.lv.

Konkursu organizē Fonds Mūsdienu mūzikas centrs.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*