211206 Insomnia16. decembrī ar a cappella grupas “Insomnia” uzstāšanos noslēgsies “LV džeza sērija 2021”, kurā tiešraidē tiek piedāvāti latviešu džeza mūzikas izpildītāju koncerti leģendārajā Latvijas Radio 1. studijā.

Vokālā grupa “Insomnia” dibināta 2018. gadā un izpilda dažāda žanra skaņdarbus a cappella stilā. Tā ieguvusi 2. vietu vienā no pasaules vadošajiem a cappella konkursiem “Moscow Spring A Cappella Festival”, kā arī koncertējusi ar Maestro Raimondu Paulu programmā “Trīs Raimondi”, uzvedusi koncertprogrammu “Veltījums” kopā ar izcilo komponistu Mārtiņu Braunu un sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem, kā Aminata, Jānis Stībelis, Zigfrīds Muktupāvels, Raimonds Ozols un citi.

Koncerts 16. decembrī Latvijas Radio 1. studijā būs īpašs ne tikai klausītājiem, bet arī pašiem mūziķiem, jo grupa, iezīmējot jaunu sākumu, uzstāsies jaunā sastāvā. Līdzšinējiem dalībniekiem Robertam Memmēnam (bass) un Dagnim Roziņam (tenors) pievienosies Niks Freimanis (baritons), Karlīna Priedēna (alts), Madara Gaile (alts), Sanija Roze (soprāns) un Sanita Roze (soprāns).

Pirmssvētku koncertprogrammā mākslinieki sola radītu krāšņu, siltuma un mīlestības noskaņu, izpildot gan Ziemassvētku, gan citas sev tuvas un stilistiski atšķirīgas dziesmas.

Gribam arī atsvaidzināt programmu, ko pirms diviem gadiem izpildījām Rīgas a cappella festivāla gala koncertā “Insomnia: Sākums”, kas notika “Palladium” koncertzālē,” saka grupas vadītājs Roberts Memmēns. “To varētu saukt gan par džezu, gan par ļoti kvalitatīvu popmūziku ar džeza elementiem. Noteikti vēlamies izpildīt arī kādu Maestro Raimonda Paula dziesmu un tikpat noteikti vēl viena Meistara – Mārtiņa Brauna – dziesmu “Veltījums”…

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Koncerta sākums pulksten 19.00. Tiešraides un limitētā skaitā arī klātienes biļetes iegādājamas aula.lv. Koncerts klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, norisināsies “zaļajā” drošības režīmā – koncertu varēs apmeklēt personas ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Pie ieejas būs jāuzrāda derīgs sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

“LV džeza sērijā 2021” koncerti notiek reizi mēnesī un mūziķi tajos piedāvā jaunas programmas. Pēc koncertiem to ieraksti savukārt tiek piedāvāti starptautiskajam džeza mūzikas komunikācijas tīklam “Europe Jazz Network”, kurā apvienojušies vairāk nekā 250 Eiropas džeza festivālu, regulāro pasākumu un koncertvietu organizētāji un uzturētāji. Tādējādi mūsu mākslinieku jaunās džeza programmas tiek popularizētas arī starptautiskajā apritē. Šogad koncertsērijā jau uzstājās ģitārista Matīsa Čudara trio, pianista Toma Mikāla kvartets kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu, ģitārista Riharda Lībieša grupa “Rihards Lībietis Orchestra” un pianista Krista Saržanta oktets kopā ar dziedātāju Evilenu Protektori.

“LV džeza sērija” iecerēta kā ikgadējs pasākums, kas arī turpmāk piedāvās klausītājiem iepazīties ar jaunākajām tendencēm Latvijas džezā un būs kā vēl viena publiskā platforma jaunajiem māksliniekiem. Sēriju organizē SIA “Rīgas Ritmi”, atbalsta VKKF mērķprogramma “Kultūrelpa”.

Saites

Biļetes: https://www.aula.lv/pasakumi/lv-jazz-series-2021-insomnia?event=1017

Papildu informācija: https://www.rigasritmi.lv/lv/sakums

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*