Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage 2015” norisināsies no 9. līdz 11.aprīlim kinoteātrī „Splendid Palace”!

Ikgadējā džeza izpildītāju konkursa organizatori aicina pieteikties izpildītājus divās nominācijās – „Džeza Vokāls” un „Džeza Trompete”. Tā ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā.

Dalībnieku priekšnesumus vērtēs starptautiska žūrija, ko veido mūzikas eksperti, festivālu direktori un žurnālisti no vairākām valstīm. Dalību žūrijas sastāvā jau apstiprinājuši pārstāvji no Turcijas, Lietuvas, Zviedrijas un Polijas. Balvu fonds vairāk nekā 6000 EUR apmērā, kā arī – uzaicinājumi uzstāties džeza festivālos un koncertos.

Džeza mākslinieku konkurss dibināts 2004.gadā, kad uzvaras laurus plūca Intars Busulis. 2014.gadā ar vokāla un saksofona nominācijām atzīmēta konkursa dibināšanas desmitgade; Grand Prix ieguva latviešu džeza izpildītāja Kristīne Prauliņa un saksofonists Batuhans Salliels no Turcijas.

Pieteikšanās līdz 31.janvārim konkursa mājaslapā: www.rigajazz.lv

Vairāk informācijas:

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

www.rigajazz.lv

contest@rigasritmi.lv

Uz jautājumiem gatava atbildēt un kontaktinformācijai:

Gerda Čevere

Gerda.cevere@rigasritmi.lv

26625293

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*