Starptautiskais džeza mākslinieku konkursā „Riga Jazz Stage 2014” aicina pieteikties jaunos džeza vokālistus un saksofonistus!

No 3. līdz 5. aprīlim Rīgā norisināsies starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage 2014”. Konkurss sniedz iespēju jaunajiem džeza mūzikas izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus, kā arī – iegūt skatuves pieredzi un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Konkursa organizatori aicina pieteikties izpildītājus divās kategorijās – „Vokāls” un „Saksofons”.

Konkurss ik gadu pulcē jaunos mūziķus, kuri ar entuziasmu piedalās mēģinājumu procesos un veido kontaktus ar citiem mūziķiem. Konkursantu uzstāšanās vērtēs starptautiska žūrija, ko veido mūzikas eksperti, festivālu direktori un žurnālisti no vairākām valstīm. Balvu fonds 6400 EUR apmērā, kā arī – uzaicinājumi uzstāties džeza festivālos un koncertos.

„Riga Jazz Stage 2014” norisinās nodibinājuma „Riga 2014” ietvaros kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums.  Pieteikšanās līdz 2014.gada 31.janvārim

Vairāk informācijas: www.rigajazz.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*