kristin-presse-3Grammy balvas laureāts Bils Laurencs , platīna diska ieguvēja  Kristina Asbjorsnena un unikālas ģitārsspēles virtuozs Laionels Luike – pirmo reizi Latvijā.  No 30. novembra līdz 2. decembrim Latvijas Radio un Mūzikas namā Daile.
„Art Of Riga Jazz” mūzikas gardēžiem paredzēta koncertu sērija, programmā piedāvājot unikālus koncertus un meistarklases, ar māksliniekiem, kuri Latvijā līdz šim nav viesojušies. Pagājušajā gadā apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar Kristianu Skotu (Christian Scott)  un Antonio Sančezu (Antonio Sanchez). Turpinot tradīcijas, arī šogad sagaidāmi ne mazāki muzikāli pārsteigumi.

Programmu 30. novembrī, Latvijas Radio 1. studijā, atklās „Grammy” balvas ieguvējs, Bils Laurencs (Bill Laurance) sniedzot meistarklasi un koncertu. Dēvēts par moderno ģēniju ar spēju mūsdienu modernajā  laikmetā nezaudēt  savas muzikālās kvalitātes. Bills Rīgā prezentēs savu jaunākā solo albuma „Aftersun” programmu, „Mūsdienu džeza pianists” – theguardian.com.

lionelloueke17bybrantleygutierrezLeģendārā džeza pianista Herbija Henkoka (Herbie Hancock),  par muzikālo gleznotāju nodēvētais Laionels Luike (Lionel Loueke).  1.decembrī, Mūzikas namā Daile, sniegs meistarklasi un uz skatuves kāps kopā ar diviem izciliem mūziķiem – Roberto Kečeto (Roberto Cechetto) – ģitāra, Našīts Veits (Nasheet Waits) – bungas.  „Viņu radītā mūzika ir pievelkoša un neparedzama. Oriģinālās kompozīcijas sakausētas ar spontānām sajūtām un noskaņām.” – The New York Times.

Savukārt, par Norvēģu unikālākās balss īpašnieci dēvētā Kristina Asbjorsnena (Kristin Asbjørnsen) Rīgā viesosies 2. decembrī, Latvijas Radio 1. studijā. Pateicoties unikālajam un ekstravagantajam mūzikas stilam, saņēmusi starptautisku atzinību no mūzikas kritiķu un klausītāju puses. Albums „Wayfaring Stranger – A Spiritual Songbook” saņēmis platīna disku un „Spellemannprisen” (pielīdzināma Grammy apbalvojumam) balvu.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*