logo gitNo 31.augusta līdz 6.septembrim Liepājā notiks “Ģitāristu svētki 2015”. Dalībai tajos aicināti pieteikties ģitāristi, ģitāristu ansambļi un instrumentālisti.

Šogad “Ģitāristu svētki” piedāvās plašu programmu nedēļas garumā un ikviens būs aicināts to apmeklēt bez maksas. Būs iespēja piedalīties muzikālās meistarklasēs, semināros, muzicēt kopīgos džema vakaros, apskatīt Liepājas roka izstādi, kā arī klausīties populāru mūziķu koncertos.

ĢSv_2015_promo_bildeTāpat kā pērn, tiks organizēts Ģitāristu gājiens. Sestdien, 5.septembrī, ģitāristi no visas Latvijas soļos pa Liepājas centrālajām ielām, lai pēcāk kopīgā mēģinājumā gatavotos vakara lielkoncertam. Bet visas dienas garumā būs unikāla iespēja apskatīt Latvijā ražotu mūzikas instrumentu izstādi, kurā piedalīsies arī tādi pazīstami zīmoli kā “JZ Microphones” un “Bro Creation”.

Ar svētku programmu aicinām iepazīties www.poprokskola.com un sociālajos tīklos. Dalībnieki savu dalību var pieteikt, aizpildot pieteikuma veidlapu šeit:

http://www.poprokskola.com/#!itristu-svtki-2015/c16zh

plaans-01

“Ģitāristu svētki 2015” notiks no 31.augusta līdz 6.septembrim Liepājā. Nedēļas garumā uz septiņām skatuvēm dažādās pilsētas vietās uzstāsies Ainars Virga ar Tomasu Kleinu, Edijs Šnipke, Ģirts Pavēnis, Viktors Vtorovs, Edgars Silacērps, Andris Ērglis, Strauts un daudzi citi. Būs iespēja dzirdēt arī Liepājas Pop/Rok skolas audzēkņu sniegumu.

Uz “Ģitāristu svētkiem” ielūdz Liepājas Pop/Rok skola, atbalsta Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Kurzemes Radio, Rietumu Radio un TV Kurzeme.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*