FunCOOLio debijas albums «VOL.1» tika izlaists 2014. gada 9. augustā un pirmo reizi tika publiski prezentēts Polijas džeza festivālā “Jazz in The Ruins 2014” Glivices pilsētā (Glivice, Poland).
Albumā “VOL.1” (latv.“1. sējums”) ir iekļautas kompozīcijas, kas ir sakrājušās grupas repertuārā pēdējo četru gadu laikā. Tās ir vienpadsmit oriģinālas instrumentālās kompozīcijas  jazz/rock, fusion, funk, ka arī smooth jazz žanros. Kompozīcija “Jurmala Sunset” ir izlaista 2014. gada 29. maijā kā pirmais singls, un tā tiek periodiski atskaņota Riga Radio ēterā.

Albuma ierakstā ir piedalījušies grupas FunCOOLio mūziķi: Ģeorģijs Panfilovs – elektriskā un akustiskā ģitāra, Raivo Stašāns – alto, tenor, soprano saksofoni un flauta, Vladimirs Tuzovs – Hammond ērģeles un taustiņinstrumenti, Deniss Gradaļevs – basģitāra, Jurijs Osipovičs – bungas un perkusijas.
Ierakstā piedalījās arī viesu mūziķi: Vadims Makarovs – alto saksofons, Dmitrijs Karpovs – taustiņinstrumenti, Dmitrijs Evsikovs– perkusijas.
Diska vāciņa dizaina autore ir  Alisa Adamsone.

Albumu CD formātā var iegādāties veikalos Mūzikas veikala “LP “ (Rīga, Kr. Barona iela 37) un “Musica Baltica” (Rīga, Kr. Barona iela 39), vai arī uz FunCOOLio koncertiem. „Online” un fizisko CD versiju var arī iegādāties internet veikalos: iTunes, Amazon mp3, BandCamp, Discogs, Cdbaby .
Aicinām visus uz albuma prezentācijas koncertiem:
23. oktobrī, džeza restorānā «Parks» (Valmierā, Rīgas iela 19),
25. oktobrī, klubā “Omas briljants” (Rīga, Audēju 6),
8. novembrī, klubā “Artilērijas pagrabi” (Daugavpils, Rīgas iela 22)

https://www.facebook.com/Funcoolio

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*