uzstāsies Kristīne Prauliņa (vokāls), Artis Gāga (saksofons) un Agita Lagzdiņa (taustiņi)Trešdien, 28. martā plkst. 20 kultūras bārā „Sapņi un Kokteiļi” (Blaumaņa 32) ar īpaši šim pasākumam sagatavotu programmu uzstāsies Kristīne Prauliņa (vokāls), Artis Gāga (saksofons) un Agita Lagzdiņa (taustiņi).

Latvijas Mūzikas ierakstu Gada Balvas vairākkārtēja laureāta, saksofonista Arta Gāgas vārds plašākai publikai pazīstams jau labu laiku, savukārt Kristīne Prauliņa, kaut arī vēl ne tik plaši zināma, ir Rīgas Gospelkora galvenā soliste un nesen debitējusi arī televīzijā, Latvijas Mūzikas ierakstu Gada Balvas pasniegšanas ceremonijas tiešraidē kopā ar kori izpildot “Oh Happy Day” solo. Kopā ar Arti un Kristīni muzicēs Agita Lagzdiņa – pianiste, aranžētāja, komponiste un ilggadēja Latvijas Mūzikas akadēmijas koncertmeistare.

Mūziķu trio izpildīs pasaulē pazīstamas džeza, soula un r’n’b kompozīcijas. Pasākuma laiks un norises vieta – kultūras bārs „Sapņi un Kokteiļi” – izvēlēts, jo saskan ar tā filozofiju – koncerts veltīts visiem sapņotājiem, un kad gan tam vēl piemērotāks brīdis, ja ne gada romantiskākajā laikā – pavasarī.

Ieeja uz koncertu bez maksas.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*