Jaunais un talantīgais džeza ģitārists Matīss Čudars LabieDarbi.lv projektu konkursā ieguva finansējumu albuma ierakstam. Īstenojot projektu, Matīss iecerējis profesionālā studijā ierakstīt albumam 10 savus oriģinālskaņdarbus.

Matīsa mērķis ir popularizēt džeza un improvizācijas mūziku Latvijā, kā arī piesaistīt pasaules džeza klausītāju un mūziķu uzmanību Latvijas džeza kultūrai. Matīss uzskata: „Latviešu mūzikai ir īpašs, pasaulē vēl nenovērtēts skanējums. Visā pasaulē mūzikas gardēži meklē pēc jaunām mūzikas dvesmām, svaigām idejām un nedzirdētiem skanējumiem.

Matīss Čudars mācās Amsterdamas Konservatorijā džeza un improvizētās mūzikas ģitāras nodaļā, un ikdienā nopietni strādā pie ģitārspēles tehnikas un komponista talanta izkopšanas, spēlējot un koncertējot kopā ar visdažādākajiem mūziķiem no Nīderlandes, Beļģijas, Luksemburgas un citām valstīm. 2010. gadā Matīss ar savu džeza trio izcīnīja 1. vietu Nīderlandes jauno mūziķu konkursā “Prinses Christina Concours“.

Matīsa projekts LabieDarbi.lv projektu konkursā ar 3674 balsīm lielu sabiedrības atbalstu ieguva 3.vietu. Tā īstenošanai ir nepieciešams 1886 latu liels finansējums. Decembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 8349 lati. Tas, cik daudz projektu iegūst finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs, to veido īstermiņa aizdevumu tirgus līdera SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

http://www.labiedarbi.lv

http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*