Ventspils Groove 2010

Jau piekto gadu pēc kārtas no 16. augusta līdz 21. augustam Ventspilī norisināsies Mūsdienu ritma mūzikas festivāls – meistarklases “Ventspils Groove 2010”.

Turpinot iepriekšējos gados aizsāktās tradīcijas meistarklašu dalībnieki varēs papildināt savas zināšanas pie pazīstamiem Latvijas mūziķiem, kā arī pasniedzējiem un viesmāksliniekiem no Slovākijas, Dānijas, ASV un Nīderlandes. Festivāla ietvaros 20.un 21.augustā Ventspils Rātslaukumā notiks arī koncerti.

Piektdien, 20.augustā, plkst.19.00 koncertā uzstāsies folkdžeza grupa “Patina” , kuras sastāvu veido vokāliste un kokļu spēlmane Biruta Ozoliņa, taustiņistrumentālists un perkusionists Viktors Ritovs, klarnetists un saksofonists Indriķis Veitners, basists Oļegs Grišins un bundzinieks, perkusionists Tālis Gžibovskis. Koncertā muzicēs arī Jeruzalemes Rubīna mūzikas akadēmijas pasniedzējs un “Jerusalem Jazz Band” dibinātājs, komponists un aranžētājs Boriss Gammers, kurš atzīts ne tikai par klarnetes un saksofona virtuozu, bet arī visu džeza stilu ekspertu. Kopā ar šo izcilo mākslinieku uzstāsies arī viens no Latvijas labākajiem saksofonistiem, viens no pirmās džeza mūzikas izdevniecības Latvijā dibinātājiem, mūzikas producents, mūzikas studijas “Peforming Art School” vadītājs un pedagogs, vairāku Ventspils Groove festivālu – meistarklašu vadītājs  Deniss Paškēvičs ar grupu. Vēl šajā koncertā uzstāsies viens no šā gada Ventspils Groove meistarklašu vadītājiem, slovāku izcelsmes ģitārists un Amsterdamas mūzikas skolas ģitārspēles pasniedzējs, “Holland Casino Jazz un Pop Award 2007” laureāts, grupas “Vlado Spisiak Band” līderis Vladimirs (Vlado) Spisiaks.

Sestdien, 21.augustā, plkst.15.00 koncertā muzicēs gan meistarklašu dalībnieki, gan arī Ventspils Mūzikas vidusskolas un Ziemeļkurzemes reģiona mūzikas skolu apvienotais bigbends Kārļa Vanaga vadībā. Savukārt plkst. 19.00 festivāla noslēguma koncertā uzstāsies Kārļa Vanaga vadītais “City Jazz Big Band” (Latvija), Berkli Mūzikas koledžas Bostonā asociētais profesors, vokālists Džojs Bleiks (Joey Blake) (ASV), kā arī grupa “Modest Midget”, kurā apvienojušies dažādu nacionalitāšu mūziķi – sitaminstrumentālists Artis Orubs (Latvija), taustiņinstrumentālists Tristans Hupe (Tristan Hupe) (Nīderlande), basģitārists Ričards Zoers (Richard Zoer) (Nīderlande) un solists, ģitārists Lonijs Ziblats (Lonny Ziblat) (Izraēla).
VENTSPILS GROOVE 2010 meistarklases vadīs:

Inga Bērziņa  (vokāls) – Latvija
Madars Kalniņš (taustiņinstrumenti) – Latvija
Kaspars Grigalis  (sitaminstrumenti) – Latvija
Staņislavs Judins  (bass) – Latvija
Artūrs Kutepovs (ģitāra) – Latvija
Luiss Rubens Diazs (Luis Ruben Diaz) (bundzinieks, perkusionists) -Argentīna/Amsterdama
Vladimirs (Vlado) Spisiaks (ģitāra) -Slovākija /Amsterdama
Džojs Bleiks (Joey Blake) ( vokāls)-  ASV
Bo Stīfs (Bo Stief) (basģitāra) – Dānija

Meistarklašu ietvaros notiks gan praktiskas nodarbības pie dažādu specialitāšu pasniedzējiem, gan muzicēšana ansambļu sastāvos. Darbs ar dalībniekiem tiks organizēts atbilstoši viņu priekšzināšanu līmenim, izvēlētajai specialitātei un skaitam.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Festivāla ietvaros paredzēti arī divi koncerti. No 19.augusta līdz festivāla noslēgumam Ventspils Kultūras centrā notiks arī tradicionālais Jam session pasākums.

Šogad paredzētas arī jaunas aktivitātes: festivāla – meistarklašu ietvaros tiks veidots bigbends un saistībā ar šo ieceri īpaši meistarklasēm aicināti pieteikties trompetisti, trombonisti un saksofonisti (nošu materiālu varēs saņemt jau iepriekš). Notiks arī lekciju un praktisku nodarbību cikls skaņu režijā.

Meistarklasēm aicināti pieteikties dažādu paaudžu un iepriekšējas sagatavotības (gan skolēni, gan pasniedzēji, gan izpildītāji) dalībnieki.

Lai pieteiktos meistarklasēm līdz 6.augustam (ieskaitot ) jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama Ventspils Mūzikas vidusskolas mājas lapā:  www.vmv.ventspils.lv

Aizpildītā anketa jānosūta pa pastu: Ventspils Mūzikas vidusskola, Pils iela 38, Ventspils, LV-3601
vai  arī
jānosūta pa e-pastu:  treilibs@gmail.com
vai arī
jānodod Ventspils Mūzikas vidusskolas administrācijā (Pils ielā 38, 2. stāvā)

Dalības maksa: 35 Ls (bez uzturēšanās un ēdināšanas izmaksām)
95 Ls (ar uzturēšanās un ēdināšanas izmaksām)

Konts, kur jāieskaita dalības maksa
Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs
LV 0001156868
Kuldīgas iela 18, LV – 3601
A/S „Swedbank”
HABALV22
LV40HABA0551000953389

(jānorāda maksājuma mērķis – par dalību meistarklasēs, dalībnieka vārds un uzvārds)

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*