Modest Midget

Vai tiešām tas ir trūkstošais posms starp The Beatles un Frank Zappa?

Tik tiešs kā Paul Simon, tik komerciāls kā Ingmar Bergman un, tik izsmalcināts kā Britney Spears!

Baltijas tūres koncerti un dažas citas parādīšanās Latvijā būs:

18.augusts, 10:45 no rīta raidijumā Sems
18.augusts, 00:00 – 01:00 Nabas radio raidījumā Partitūra.
19.augusts, Naba klab ar viesiem Mona de Bo, 22:00
21.augusts, Ventspils groove, 19:00 ( Rātslaukums )
22.augusts, Jūrmalas kultūras centrs
28.augusts, Piens , 23:00

Biļetes biļešu servisa kasēs kā arī uz vietas pie klubiem.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=LDyNIzIRFUs]

Lionel Ziblat ir Israēlas Argentīnietis ,kas uzaudzis starp dažādām kultūrām un muzikālajām gaumēm. Modest Midget ir krustceles kurās sastopas dažādi mūzikas stili, kas parasti konfliktē savās starpā, bet ne šoreiz!

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Primais un vienīgais albums pašreiz : “The prophecy of a small man“ tika ierakstīts sadarbojoties ar muziķiem un instrumentālistiem no dažādām valstīm un muzikālajiem stiliem, amplitūdā no modernās klasikas dziļumiem līdz džezam. Daudzi klausītāji ir vienojušies kopīgos uzskatos par Pazemīgo punduri, ka tas ir vienuviet sarežģīts un tajā pašā laikā arī ļoti vienkāršs.

Kritiķi par Lionel mūziku ir izteikušies, ka tas varētu būt trūkstošais posms starp The Beatles un Frank Zappa. Ieklausoties un ieskatoties tuvāk nenoliedzmi ir saklausāmas daudz un dažādas skaņas, kas šo ansambli padara par elpu aizraujošu.

Vārdu sakot, jums tas vienkārši ir jāapēd kāds tas ir!

Ansabļa aizsākumi meklējami pirms daudz gadiem, kad tas vēl bija tikai duo statusā. Tad ar Lionelu vēl kopā darbojās talatīntīgais pūšamo instrumentu speciālists Emiel de Jong, kura ieguldījums tālākajā ansambļa formēšanas gaitā bija ļoti nozīmīgs.

Pamatakmens bija ielikts un nu punduriem bija vajadzīgi īpaši dvēseles biedri, kas sevi asociētu ar šo stilu kā arī būtu pietiekami fleksibli, lai varētu to visu saturēt kopā.

Bundzinieks Artis Orubs jau bija sadarbojies ar Lionelu pirms kāda laika.Viņa fantastiskā skaņa, oriģinalitāte  un muzikalitāte atbilda perfekti šai lomai, kā roka ar cimdu.

Pēc ilgiem un smagiem meklējumiem par sevi lika manīt jaunais un talantīgais, melno un balto taustiņu virtuozs Tristan Hupe, kas savā DNS asiņu blokā nes Portugāļu un Holandiešu sajaukumu – šis maisījums vienmēr ir garšīgāks par pudiņu…

Ansambļa Baltijas tūres ietvaros zemās frekvences rībinās un raustīs mūsu pašmāju bāleliņš, neviens cits kā cienījamais Oskars Sproģis.

Superīga enerģija un laba atieksme no pašreizējā PUNDURU salikuma liek mums vienīgi saost to, ka šī unikāli ekstrēmā slepenā organizācija ir labāka par eiropas savienību un ir gatava uzlādēt skatuvi, noraut jumtu, dalīties fantastiskā mūzikā un iedrošināt visus turpināt ēst belašus!

www.modestmidget.com
www.myspace.com/modestmidget

  1. No name says:

    Redzēju viņus Nabaklabā. Izcili!
    Ja ir tāda iespēja, tad paskatieties šos vīrus dzīvajā. Ir tā vērts.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*