rjs_blackonwhite_verLīdz 2017. gada 15. janvārim, starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam aicināti pieteikties jaunie džeza talanti “Džeza Vokāls” un “Džeza Ģitāra” kategorijās.

Konkurss norisināsies no 6. līdz 8.aprīlim kinoteātrī „Splendid Palace”, un tam pieteikties aicināti jaunie izpildītāji nominācijās „Džeza vokāls” un „Džeza ģitāra”.
rjs_2017_pressphoto_003„Riga Jazz Stage” mērķis ir sniegt jaunajiem džeza talantiem iespēju piedalīties starptautiskā konkursā kopā ar izpildītājiem no dažādām pasaules valstīm.
Kopējais konkursa naudas balvu fonds sastāda vairāk kā  10 000 eiro  un iespēju uzstāties festivālos „Beijing Nine Gates International Jazz Festival” (Ķīna), „Jazz Time Festival ”(Igaunija), „Kaunas Jazz Festival” (Lietuva), „ Nardis Jazz Club” (Turcija), „Rigas Ritmi Festival ”(Latvija), „Ronnie Scott’s Club” (Anglija), „Venice Jazz Festival” (Itālija), „Viljandi Guitar Festival”(Igaunija).

Konkursantu priekšnesumus vērtēs starptautiska žūrija – mūziķi, producenti un festivālu direktori no ASV, Ķīnas, Itālijas, Turcijas, Baltijas valstīm u.c.

splendid_ver12“Riga Jazz Stage 2017” viens no žūrijas locekļiem būs slavenais džeza mākslinieks Kurts Rozenvinkels, kurš ne tikai vērtēs konkursa māksliniekus, bet arī kā īpašais konkursa viesi uzstāsies kopā ar Latvijas Radio bigbendu konkursa noslēgumā.

2016.gadā Grand Prix džeza vokālā ieguva Erik Leuthauser (Vācija) un Grand Prix kategorijā džeza trombons Robinson Khoury no Francijas . Konkurss dibināts 2004.gadā un to organizē fonds „Mūsdienu Mūzikas centrs”. Kopš tā pirmsākumiem konkursā piedalījušies 146 jaunie mūziķi no 24 pasaules valstīm!

Pieteikšanās līdz 2017.gada 15. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu!

Ar konkursa nolikumu un papildus informāciju iespējams iepazīties konkursa mājas lapā http://www.rigajazz.lv/lv/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*