_dsc7194Jau šo ceturtdien, 24. novembrī plkst. 19.00 koncertzālē “Palladium” izskanēs mūzikas hameleona, vokālista Ralfa Eilanda un Latvi\jas Radio bigbenda kopīgi izlolotā koncertprogramma “CITS PAULS” – šī ir lieliska iespēja piedalīties vienā no retajiem Latvijas Radio bigbenda stāvkoncertiem!

 Programma “CITS PAULS”, kas kā īpašs projekts daļēji bija dzirdama arī šīgada festivālā “Positivus”, daudz plašākā repertuārā Ralfa Eilanda izpildījumā kopā ar Latvijas Radio bigbendu būs dzirdama jau šo ceturtdien, 24. novembrī, koncertzālē Palladium. Savā 23. dzimšanas dienā mūziķis klausītājiem dāvinās maestro skaņdarbus jaunos, oriģinālos Latvijas Radio bigbenda mūziķu džeza un funk aranžējumos, izpildīs savu orģinālmūziku, kā arī funk un soul mūzikas korifeju kompozīcijas.

Positivus festivālā atsaucība no publikas bija tik liela, ka pēc koncerta, sakāpināto emociju rezultātā, skatītājiem teicu – mēs šo dienu nekad neaizmirsīsim! Tagad vēlreiz šo notikumu izdzīvosim koncertzālē “Palladium”, vienā kārtīgi dejojamā koncertā! saka R. Eilands.

Arī pats maestro Raimonds Pauls novērtējis šo projektu, sakot, ka intuīcija viņu nav pievīlusi un Latvijas Radio bigbends kopā ar jauno vokālistu Ralfu Eilandu radījuši izcilu programmu, nezaudējot skaņdarbu oriģinālu ideju un melodiju, bet gan tos pamatīgi atsvaidzinājuši. Maestro uzsver, ka ar nepacietību gaida iespēju šo koncertprogrammu redzēt dzīvā izpildījumā.

Pirms koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi jeb stand-up par mūziku, maestro Raimondu Paulu un citām ar koncertu saistītām tēmām.

Biļetes uz koncertu vēl pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

 

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*