rigas ritmi banerisNo 29.jūnija līdz 2.jūlijam norisināsies festivāla „Rīgas Ritmi” meistarklases – lieliska iespēja ikvienam papildināt savas zināšanas un tikties ar pasaules klases mūziķiem. Šogad meistarklašu pasniedzēju vidū ir izcili mūziķi no ASV, Brazīlijas un Čīles.

Jau gadiem festivāla „Rīgas Ritmi 2016” viens no pamata stūrakmeņiem ir meistarklases. Meistarklasēs iegūtā pieredze un zināšanas ir unikālas – tā ir zināšanu nodošana no cilvēka uz cilvēku caur mūziku un radošām idejām.

Festivāla ietvaros šogad meistarklases pasniegs seši pasaules līmeņa mūziķi. Meistarklašu programmu atklās bītboksa un saksofona virtuozs Derek Brown, taču nākamajā dienā interesentiem būs iespēja klātienē tikties ar talantīgo brazīļu ģitāras un basģitāras duetu – Michael Pipoquinha un Cainã Cavalcante. Trešās dienas meistarklases atklās jaunais,  neaprakstāmi talantīgais amerikāņu pianists Justin Kauflin, bet turpinās čīliešu ģitāriste un vokāliste Camila Meza. Meistarklašu sērijas kulminācijā – izcilais brazīļu perkusiju meistars Francois Archanjo, kurš īpaši pazīstams ar afro-regeja kustības popularizēšanu.

Jāuzsver, ka meistarklases ir domātas visiem – no mūzikas amatiera līdz pat profesoram, tā ir unikāla iespēja jebkuram sajust mākslinieka spēli vien dažu metru attālumā – tas dod īpašu tuvību ar netveramo mūzikas radīšanas mirkli. – Māris Briežkalns

Pieteikšanās meistarklasēm un papildus informācija, rakstot uz workshop@rigasritmi.lv

 

Pilna meistarklašu programma www.rigasritmi.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*