922932_617892798362942_458783324496845378_n30.03.2016 plkst. 20.00 Muzikālajā restorānā MOONShine džeza trešdienas pasākuma Deniss Pashkevich_ International Jazz Quintet ietvaros piedalīsies arī lietuviešu talants- JAN MAKSIMOVICH.
Lietuviešu mūziķis ir viens no daudzsološākajiem kaimiņvalsts saksofonistiem, kā arī komponists un pedagogs. Jau kopš 1996. gada (kopš uzsācis karjeru džeza mūzikā), viņš ir vairāku internacionālu mūzikas konkursu laureāts un starptautisku projektu dalībnieks.
Janam patīk eksperimentēt, kombinējot dažādus džeza mūzikas virzienus un dalībnieku sastāvus, tai skaitā spēlēt kopā ar jauno paaudzi, kuras muzikālā stila izjūta ir laikmetīgāka.
Mācījies Lietuvas mūzikas un teātra akadēmijā.

Jans uzstājies kopā ar dažādām Lietuvas džeza zvaigznēm kā Petras Vyšniauskas, Vytautas Labutis, Vladimir Chekasin, Dainius Pulauskas, piedalījies daudzos internacionālos projektos (piem., Baltic Asteroids; Anatoly Vapirov’s Mirror of Memory). Viņš ir organizējis koncerttūres pa Poliju, Moldovu, Somiju, Grieķiju, Ameriku.
Rītvakar Jan Maksimovich uz skatuves redzēsim kopā ar Latvijas džeza guru Denisu Paškeviču , latviešu pianistu Ati Andersonu, ukraiņu kontrabasistu Mark Tokar un bundzenieku, komponistu un improvizētāju Arkady Gotesman. !

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*