Al_dimeola_LFAls Di Meola koncertēs Ēdoles pilīJau 23.aprīlī, Latvijā atgriezīsies amerikāņu ģitāras virtuozs Als Di Meola, kurš uzstāsies saviem klausītājiem koncertā Ēdoles pilī „Elysium & More” tūres ietvaros. Mūziķis jau vairākkārt ir viesojies Latvijā ar koncertiem.

Als Di Meola (Al Di Meola) ir amerikāņu un latino džeza mūzikas ģitārists, komponists un mūzikas ierakstu producents. Itāļu izcelsmes amerikāņu mūziķa karjera mērāma jau četrdesmit gadu garumā, kā rezultātā, Di Meola ir atzīts kā viens no ietekmīgākajiem un talantīgākajiem ģitāristiem džeza mūzikas vēsturē. Ieraksti kā „Friday Night in San Francisco” ir radījis māksliniekam panākumus un plašu fanu pulku visā pasaulē.

Par savu jaunāko albumu „ELYSIUM” mūziķis izsakās ļoti poētiski, raksturojot to kā sava gara stāvokļa atspoguļojumu: „ELYSIUM apzīmē vietu, kur meklējama visīstākā laime. Es izvēlējos šo nosaukumu tāpēc, ka tas patiesi atbilst manas iekšejās pasaules noskaņai.” Albums ir mākslinieka pieredzes un sajūtu kulminācija, kas radījusi viņam vislielāko gandarījumu par paveikto savā 40 gadus ilgās muzikālās karjeras laikā.

„Mana mūzika apvieno pagātni ar tagadni, tā savieno muzikālās tehnikas kopā ar dziļām jūtām un emocijām. Tas ir darbs, ar ko es lepojos,” vēsta Di Meola. Itāļu izcelsmes amerikānis no Ņūdžersijas dodas muzikālā piedzīvojumā „Elysium & More” tūrē; ar paša radītajām jau klasikām, ar Lennona un Makkartnija dziesmām, ar Piazollas tango un pavisam jaunām muzikālām kompozīcijām, vedot līdzi klausītājus savā ceļojumā.

Biļetes uz 23.aprīļa koncertu Ēdoles pilī pieejamas visās Biļešu Paradīze kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Vairāk info: www.livefest.lv .

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*