Charenee_wadeJaunie džeza vokālisti un trombonisti līdz 31.janvārim aicināti pieteikties starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam „Riga Jazz Stage 2016”!

No 7. līdz 9. aprīlim kinoteātrī „Splendid Palace” notiks starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage”! Šoreiz tam pieteikties aicināti izpildītāji nominācijās „Džeza vokāls” un „Džeza trombons”. Pieteikšanās līdz 2016.gada 31.janvārim.
Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage” ir unikāls šī mūzikas žanra pasākums Latvijā, kas kopš saviem pirmsākumiem pulcējis jau 116 topošos džeza izpildītājus no 21 pasaules valsts. Konkursa mērķis ir sniegt jaunajām džeza izpildītājiem iespēju piedalīties konkursā kopā ar dalībniekiem no citām valstīm, prezentēt sevi un gūt atpazīstamību starptautiskā mērogā.
Balvu fonds ir vairāk nekā EUR 6000, kā arī uzaicinājumi uzstāties džeza festivālos un koncertvietās. Jauno džeza izpildītāju priekšnesumus vērtēs kompetenta žūrijas, kuras sastāvā darbosies mūzikas profesionāļi – producenti, festivālu un džeza klubu direktori, un žurnālisti no vairākām valstīm.
Pieteikuma anketa, konkursa nolikums un papildus informācija pieejama mājaslapā www.rigajazz.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*