ggff25. oktobrī Art RitMi (Peldu 21/1, Rīga) uzstāsies džeza duets no Sanktpēterburgas «Yalunina-Degoosarov». Džeza duets, kura nosaukumā var viegli uzminēt Oļesjas Jaluņinas un Alekseja Degusarova – vienīgo šā kolektīva dalībnieku vārdus, izceļas ar augstu profesionālismu un harmonisku brīvo estētiku.
Oļesja Jaluņina pārstāv jaunu Pēterburgas džeza muzikantu paaudzi, 2010. gada rudenī viņa uzvarēja Džeza mūzikas filharmonijas un Davida Gološčekina rīkotajā konkursā «Rudens maratons» un izveidoja vienu no Pēterburgas koncertu parauga sastāviem – «Jazzmeup», kas veiksmīgi uzstājas ar savu programmu.

Aleksejs Degusarovs ir ģitārists, viņa talants izturējis visstingrāko pārbaudi, gadiem uzstājoties dažādos džeza ansambļos, objektīvi viņš ir viens no labākajiem Krievijas ģitāristiem, kas spēlē džezroka, fanka stilā. Virtuozs solists, apburošs un harismātisks muzikants, Aleksejs ir zināms pēc tādiem projektiem kā «Doo Bop Sound», «Ņičej Kvartet», «NonCadenza», «Terminator Trio».

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*