schuur-diane-52d4ef01eb86424. jūlijā, vienā no Jūrmalas festivāla koncertiem kopā ar Latvijas radio bigbendu uzstāsies vairāku «Grammy» balvu ieguvēja, amerikāņu džeza dziedātāja Daiena Šūra (Diane Schuur). Daļa programmas būs veltīta arī izcilajam blūzmenim B.B. Kingam, kurš šā gada maijā aizgāja mūžībā.

Daiena Šūra ir neredzīga jau kopš dzimšanas un klavierspēli apguvusi tikai pēc dzirdes. Viņas unikālais vairāk nekā trīs oktāvu plašais vokāls izpelnījies pasaules vadošo kritiķu atzinību un atnesis māksliniecei vairākas «Grammy» balvas un nominācijas.

Mūsdienās Daiena Šūra tiek dēvēta par džeza jauno pirmo lēdiju. Šūra ir koncertējusi arī kopā ar vairākiem pasaulslaveniem mūziķiem un viens no pazīstamākajiem duetiem viņai bija izveidojies ar blūza dziedātāju B.B. Kingu kopīgi ieskaņojot albumu «Heart To Heart».

Programmā būs dzirdami skaņdarbi kurus Daiena Šūra ir iedziedājusi ar Count Basie Bigband un kas ir atnesis dziedātājai «Grammy» balvu

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*