NEDĒĻA IR PAGĀJUSI. AICINAM JŪS UZ ŠĪS CETURDIENAS KONCERTU! UZSTĀJAS – Arta Jēkabsone

Vieta Naktsklubs “Pulkvedim Neviens Neraksta”
21:00 Koncerta sākums
22:00 Jam Session
Arta Jēkabsone – Saules enerģijas, mūzikas un prieka uzlādēta dziedātāja. Arta šobrīd studē džeza un pasaules populāro mūziku Rīgas Doma kora skolā. Sadarbojas ar funk/groove grupām “Bunch of Gentlemen” un “Let’s Groove”.

PAR RADOŠAJĀM DARBNĪCĀM

Riharda Fedotova radošās darbnīcas ir muzikālas improvizācijas vakari, kurā ik nedēļu viesojas kāds no Latvijā zināmākajiem dziedātājiem. Latvijas labāko mūziķu pavadībā solista dziesmas tiek pārveidotas un izpildītas netradicionālos, brīvos aranžējumos. Radošajās darbnīcās viesojušies dažādu žanru Latviešu dziedātāji. Kā piemēram Jānis Šipkevics, Sonora Vaice, Intars Busulis, Aigars Grāvers, Ansis&Oriole, Aija Andrejeva un daudzi citi.
Rihards Fedotovs aka Rick Feds ir latviešu izcelsmes mūziķis/komponists, pie kura lielākajiem sasniegumiem jāpiemin darbība Amerikas Savienotajas valstis ar tādiem “grammy awards” apbalvotajiem māksliniekiem kā Cuba Gooding Sr., Betty Wright, John Swana un daudziem citiem.

promo video
http://youtu.be/elzO4_i5M0I

Ieeja Bez Maksas

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*