Nabaklab, 6. decembris, no 22.00

FunCOOLio debijas albums «VOL.1» tika izlaists 2014. gada 9. augustā un pirmo reizi tika publiski prezentēts Polijas džeza festivālā “Jazz in The Ruins 2014” Glivices pilsētā (Gliwice, Poland).
Albumā “VOL.1” (latv.“1. sējums”) ir iekļautas kompozīcijas, kas ir sakrājušās grupas repertuārā pēdējo četru gadu laikā. Tās ir vienpadsmit oriģinālās instrumentālās kompozīcijas dažādos vieglas mūzikas stilos: jazz/rock, fusion, funk, ka arī smooth jazz. Kompozīcija “Jurmala Sunset” ir izlaista 2014. gada 29. maijā kā pirmais singls, un tā tiek periodiski atskaņota Riga Radio ēterā.
Albuma ierakstā ir piedalījušies grupas FunCOOLio mūziķi: Ģeorģijs Panfilovs – elektriskā un akustiskā ģitāra, Raivo Stašāns – alto, tenor, soprano saksofoni un flauta, Vladimirs Tuzovs – Hammond ērģeles un taustiņinstrumenti, Deniss Gradaļevs – basģitāra, Jurijs Osipovičs – bungas un perkusijas.
Ierakstā piedalījās arī viesu mūziķi: Vadims Makarovs – alto saksofons, Dmitrijs Karpovs – taustiņinstrumenti, Dmitrijs Evsikovs– perkusijas.
Diska vāciņa dizaina autore ir Alisa Adamsone.

Albumu CD formātā var iegādāties veikalos Mūzikas veikala “LP “(Rīga, Kr. Barona iela 37) un veikal “Musica Baltica” (Rīga, Kr. Barona iela 39), vai arī uz FunCOOLio koncertiem.

Diska prezentācijas koncertos skanēs arī pavisam jauni, pirms tam vēl nedzirdēti, skaņdarbi no nākamā albuma.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*