Stefano di Batista džeza kvartets uzstāsies ar proprogrammu  SIEVIETES ZEME (WOMAN’S LAND) ,Trešdien, 2014.gada 5.novembrī pl.19.00 Lielajā ģildē.

Atslēgas vārds viņa spēlei ir enerģija. Tā pārņem savā varā ikvienu, kurš klausās šo mūziķi vienu no izcilākajiem Eiropā. Šī enerģija pārņēma arī Innu Davidovu, kad viņa pirmoreiz dzirdēja Stefano spēli Parīzē. Toreiz Inna sev apsolīja uzaicināt viņu piedalīties festivālā WINTERFEST. Un nu arī mums būs iespēja pieredzēt Stefano di Batistas mūzikas mīlestību, viņa neticamo enerģiju un sirdsdegsmi. 

Itāļu saksofonists un komponists Stefano di Batista,  slavenā Čārlija Pārkera sekotājs, ar izcilību absolvējis Romas konservatoriju, 1994. gadā ieradās Parīzē, kur tūliņ iemantoja virtuoza slavu. Viņš sadarbojās ar perkusionistu un komponistu Aldo Romano, kļuva par Nacionālā džeza orķestra zvaigzni un pēc tam spēlēja Mišela Petručāni džeza sekstetā. 1997.gadā Stefano izveidoja savu kvintetu un laidā klajā pirmo albumu VOLARE. Viņai karjerai tas bija spožs sākums, kam sekoja pasaules turnejas, ieraksti, balvas, līgums arBlue Note

          Rīgā Stefano atskaņos savu programmu SIEVIETES ZEME. Tas ir veltījums viņa mūzām un reizē – visām sievietēm, kuru skaistumu, būdams īstens itālis, viņš pielūdz. Viņa mūzas ir izcilas pagājušā gadsimta personības: „Ella” – dziedātāja Ella Ficdžeralda, „Valentīna” – pirmā sieviete-kosmonaute Valentīna Tereškova un „Mollija” – Džeimsa Džoisa romāna „Uliss” varone Mollija Blūma … Arī  Lara Krofta un Koko Šanele! Tas būs tradicionālais džezs, kas sniegs jums baudu, darīs vakaru skaistu un piepildīs to ar dzīvesprieku.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*