10 gadi Latvijas mūzikas dzīvē…tas ir daudz vai maz?
Šķiet, pašiem mūziķiem šis laiks ir paskrējis ļoti ātri un piepildīti,sniedzot neskaitāmus koncertus patiesiem džeza faniem un bigbenda mūzikas cienītājiem, uzstājoties gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām, priecējot klausītājus visā pasaulē.Mirage Jazz Orchestra ir bijis gods uzstāties kopā ar tādām Latvijas un ārzemju slavenībām kā Pascal von Wrobleski, Ola Onabule, Intaru Busuli, Laimi Rācenāju, Normundu Rutuli, Inga Bērziņu, Jolantu Gulbi, Aiju Vītoliņu, Janet Lawson, Stefan Studnicky, grupas Mezzoforte dalībniekiem, Christoph Titz un daudziem, daudziem citiem. Ir veidoti dažādi TV un Radio šovi ar Mirage Jazz Orchestra galvenajā lomā. Nozīmīga sadarbība ir izveidojusies ar Kuldīgas un Rīgas pilsētu pašvaldībām, šo pilsētu kultūras dzīves organizatoriem.
Ne bez pamata var apgalvot ,ka Mirage Jazz Orchestra pašlaik ieņem vadošo vietu Latvijas džeza orķestru vidū. Katra orķestra uzstāšanās kļūst par neaizmirstamu un neatkārtojamu muzikālu notikumu.
Līdzās lielmeistara Gunāra Rozenberga kompozīcijām un aranžējumiem, kas joprojām ir Mirage Jazz Orchestra repertuāra lielākās daļas pamats, pēdējo gadu laikā arvien vairāk savus muzikālos darbus un aranžējumus aktīvi piesaka arī bigbenda talantīgie mūziķi – Madars Kalniņš, Alvils Altmanis, Vilnis Kundrāts u.c.
Šis jubilejas koncerts arī nebūs izņēmums. Līdzās Gunāra Rozenberga darbiem skanēs arī orķestra mūziķu jaunākās kompozīcijas un aranžējumi. Kas tieši – to dzirdēsim koncertā !

Koncerts notiks 18.septembrī Kultūras pils “Ziemeļblāzma”. Sākums plkst.19:30
Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu serviss” un Kultūras pils “Ziemeļblāzma” kasēs.
Skolniekiem, studentiem, pensionāriem, uzrādot apliecību, atlaide 30 %.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*