Festivāls „Rīgas Ritmi” piedāvā – 5.jūlijā brīvdabas atpūtas parkā „Egle” Susana Sawoff ar trio!

Pianiste un vokāliste Sūzana Savofa trīsreiz nominēta Austrijas lielākajai mūzikas balvai “Amadeus”, kā arī uzstājusies dažādos festivālos – European Jazznights (Norvēģija), International Jazz festival Murszene un Jazzfest Wien (Austrija) un daudzviet citur. 2012. gadā izdevusi debijas albumu „Wrapped up in a Little Sigh”, kas izrādījies tik veiksmīgs, ka nu jau piedzīvojis otro izdevumu. 2014.gada nogalē tiek plānots laist klajā otro ierakstu.

Viņas siltā un melanholiskā balss atklāj mūziķes niansēto pasaules uztveri – Sūzanas neatkārtojamība izpaužas caur tīro skanējumu, kas meistarīgi radīts ar balss un klavieru izpildījumu. Sūzanas daiļrade neiekļaujas noteiktos žanros – tajā saklausāmas gan atsauces uz džeza klasiku, gan arī mūsdienu populāro mūziku. Mūzikas kritiķi viņas mūzikā velk paralēles gan ar Noru Džonsu, gan ar Regīnu Spektori – tieši šādas asociācijas raisās, klausoties viņas silto un noskaņām krāšņo vokālu.

Festivālā „Rīgas Ritmi 2014” Susana uzstāsies trio sastāvā kopā ar Jorgu Haberlu (Joerg Haberl, bungas) un Kristiānu Vendu (Christian Wendt, bass).

Koncerts brīvdabas atpūtas parkā „Egle” 5.jūlijā plkst. 20:00. Ieeja – bezmaksas.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*