Jau otro reizi Latvijā, ar vienu no pēdējā laika skaistākajiem džeza koncertiem 5. aprīlī Liepājā viesosies māksliniece Anna Marija Jopeka. Muzikālo pavadījumu veidos izcili instrumentālisti un Polijas džeza mūzikas zvaigznes.

Anna Marija Jopeka savu projektu «Polanna» prezentēs kopā ar džeza ansambli septiņu cilvēku sastāvā. Muzikālo pavadījums – izcili instrumentālisti un Polijas džeza mūzikas zvaigznes. Koncerta laikā mūziķi veidos gan valdzinošu improvizāciju, gan būs saklausāma spriedze un koncentrācija, notiks spēle ar muzikālām formām.

Māksliniece Liepājā viesosies ar Polijas vēstniecības Latvijā atbalstu pēc Liepājas Kultūras pārvaldes uzaicinājuma piedalīties aprīlī notiekošajās Liepājas Džeza dienās.

Poļu mūzikas priekšnesumu sniegšana visā pasaulē sadarbībā ar dažādu tautu mūziķiem māksliniecei vienmēr ir bijusi kā misija. Viņa pati apgalvo, ka dzied to, kas viņai šķiet nozīmīgs, patiess un prezentēšanas vērts citu valstu publikai. «Man gribētos, kaut mazurka, kujawiak un oberek būtu pasaulē tikpat atpazīstama mūzika kā bossa nova, ko daudzi izmanto kā pamatu komponēšanai un improvizācijai.»

Koncerts Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē sāksies plkst. 18. Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās.

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*