Klubs „Pulkvedim neviens neraksta…”, Peldu ielā 26/28, Vecrīgā, sākot no 4. decembra katru trešdienu, izņemot svētku dienas, no 21:00, piedāvā kvalitatīvus un vēl nebijuša formātā džeza jam sessions!

Viens no Rīgas visatpazīstamākajiem un populārākajiem klubiem “Pulkvedim neviens neraksta…” trešdienu vakaros piedāvā savam formātam ko nebijušu un jaunu – atbalstot augošo džeza mūzikas kultūru Latvijā, klubs organizē džeza jam sessions vai džeza improvizācijas vakarus! Katru trešdienas vakaru uz skatuves pamatsastāvā redzēsiet talantīgus Latvijas džeza mūziķu – bundzinieku Jāni Jaunalksni, basistu Edvīnu Ozolu un taustiņinstrumentālistu Oskaru Račevski, kā arī katru vakaru tiem pievienosies citi pazīstami Latviešu un ārzemju džeza mūziķi un vokālisti, tāpat arī jaunie, uzlecošie talanti. Tapat arī aicināts piedalīties ikviens interesents, kuram ir praktiskas iemaņas un pieredze džeza mūzikā un tās improvizācijā! Nāc un pievienojies neatkārtojamai un mainīgai džeza improvizācijai! Ieeja klubā no 20:00; jam session sākums – 21:00!  Neaizmirsti arī par laimīgo stundu – 20:00 – 22:00! Vairāk informācijas: www.pulkvedis.lv  Seko līdzi arī sociālajos portālos Twitter un Facebook!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*