8. augustā sadarbībā ar “Yamaha” Kalnciema kvartālā notiks unikālā ģitāras virtuoza Rodney Branigan brīvdabas koncerts, kurā mūziķis uzstāsies vienlaicīgi spēlējot divas ģitāras un dziedot. Rodney Branigan uzskatāms par Progressive Folk Fusion žanra pārstāvi. Teksasā dzimušais šobrīd Londonā dzīvojošais ģitārists un dziedātājs  meistarīgi spēlē divas ģitāras uzreiz vai ģitāru un klavieres vienlaicīgi. Viņa spēja apvienot šīs neparastās prasmes ar savām sirsnīgajām dziesmām ar bagāto un dvēselisko balsi ir padarījusi mūziķi Rodney Branigan par vienu no šībrīža populārākajiem izpildītājiem. Rodney ir lieliska iedvesma daudziem jaunās paaudzes mūziķiem.

09.08 pl. 11:00 Rodney Branigan sniegs meistarklasi Sound Factory veikalā, Upīša pasāžā, Dzirnavu ielā 113. Pieteikšanās pa tālruni +371 22007337.

Pirms Rodney Branigan pl. 20.00 dzirdēsim džeza kvartetu, kura sastāvā ir:

  • Toms Rudzinskis (LV/NL) – saksofons
  • Matīss Čudars (LV/DE) – ģitāra
  • Lennart Heyndels (BE) – kontrabass
  • Kaspars Kurdeko (LV) – bungas

 Grupa sastāv no četriem draugiem, kurus vieno mīlestība pret radošu un pārsteigumiem bagātu mūziku. Improvizācijai ir ļoti nozīmīga loma jebkuras uzstāšanās laikā, tā, ka katrs koncerts ir unikāls. Ikviena dalībnieka muzikālā personība spēlē lielu lomu kopējā skanējuma veidošanā. Sastāvs izpilda pašu rakstītas oriģinālkompozīcijas, kas būtībā ir uz džeza tradīcijas balstīta alternatīvā un eksperimentālā mūzika.

Ieeja no 19.00. Bez ieejas maksas.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*