Džeza izpildītāju konkursa „Riga Jazz Stage ” žūrijas loceklis un pasaulē pazīstamais producents Peter Basler no konkursa dalībniekiem sagaida oriģinalitāti un jēgpilnu ieguldījumu.

Turpinās pieteikšanās džeza mākslinieku konkursam „Riga Jazz Stage 2013”, kas notiks Rīgā no 24. – 25. aprīlim. Jaunie vokālā džeza talanti tiek aicināti pieteikties konkursam līdz 2013. gada 15. februārim.

Starptautiskais džeza izpildītāju konkurss „Riga Jazz Stage 2013” kuplā skaitā pulcēs gan pašmāju, gan arī ārzemju džeza meistarus, lai vērtētu jauno talantu sniegumus. Konkursa žūrijas sastāvā ir astoņi dažādu valstu profesionāli mūziķi, mūzikas producenti, festivālu organizatori un pasniedzēji. Starp tiem arī Latvijas ievērojamākie mūziķi – Maestro Raimonds Pauls un Māris Briežkalns, kā arī Pori Jazz festivāla dibinātājs – Jyrki Kangas no Somijas, Igaunijas starptautiskā džeza festivāla NOMME JAZZ pamatlicējs – Toivo Unt, ikgadēja džeza vokālistu konkursa „Jazz Voices” (Lietuva) organizators un pedagogs – Steponas Januška, viens no izcilākajiem bundziniekiem pasaulē – Jojo Mayer (Šveice), mūzikas producents un menedžeris – Peter Basler (Šveice) un džeza pianiste, vokāliste un mūzikas žurnāliste no Losandželosas – Anne Farnsworth.

Taujāts par tuvojošos konkursu, pasaulslavenais bundzinieks Jojo Mayer atzina, ka lielākā kļūda, kuru pieļauj konkursanti ir centieni atdarināt kādu citu, nevis būt dabiskiem.

Pilnu konkursa nolikumu un pieteikuma anketu skatīt www.rigajazz.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*