Tribute to The Brian Blade Fellowship

24. janvārī klubā „Hamlets” un 26. Janvārī restorānā „Dad cafe”uzstāsies muzikālais projekts „The Mixture”. Programmā šoreiz būs mūzika no amerikāņu džeza bundzinieka Braiena Bleida grupas (The Brian Blade Fellowship). Pēc koncerta – Jam Session.
Braiena Bleida projekts savā mūzikā apvieno labākās džeza, akadēmiskās un Amerikas etniskās mūzikas tradīcijas. Turklāt šī grupa vienmēr ir atpazīstama tās īpatnējā un siltā skanējuma dēļ, kurā melodiskas saksofonu un ģitāru līnijas mijās ar atbalstošām ritma sekcijas iespēlēm.
Savukārt katra šīs grupas kompozīcija ir konceptuāls darbs, kas ietver sevī oriģinālas un daudzveidīgas muzikālās idejas, kā arī plašu emociju paleti, neatstājot nevienu klausītāju vienaldzīgu.

„The Mixture” sastāvā darbojas Latvijā jau vairāk pazīstami un vēl ne tik pazīstami mūziķi, kuri aktīvi piedalās Latvijas džeza mūzikas vides veidošanā, spēlējot, komponējot un koncertējot un kurus, protams, vieno dziļa cieņa pret Braiena Bleida grupas mūziku. Tie ir:

Gints Pabērzs – saksofons
Jānis Ruņģis – ģitāra
Dāvis Bindemanis – klavieres
Jānis Rubiks – bass
Ivars Arutjunjans – bungas

Koncertu sākums: 20:00
Ieeja: Ls 1-3 ziedojumu veidā Latvijas džeza vides (mūziķu, klubu) veiksmīgai izaugsmei.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*