Keksi - Muraveja rokenrola grupaTradicionāls  un spilgts rokenrols Mākslas  darbinieku  namā, Vaļņu ielā 9, www.mdn.lv, 13. novembrī  plkst. 19.00.

Keksi ir  viena no populārākajām  grupām  Latvijā, kas  stingri ievēro rockabilly tradīcijas un strauji gūst panākumus Austrumu un Ziemeļeiropas mūzikas tirgū, izceļoties ar stilīgu repertuāra muzikālo un skatuvisko risinājumu. Aleksandrs  Sircovs (Muravejs) Keksus dibina  pirms trīspadsmit gadiem un mūziķi vienlaicīgi iesaistās vairākos projektos, kas ļauj viņiem attīstities katram neatkarīgi. Otrajā gadā pēc grupas dibinšānas tā saņem uzaicinājumu viesoties Singapūrā, kur Keksi  vieskoncertos pavada visu gadu. Muravejs piecu  mūziķu  grupu paplašinājis līdz astoņiem, izveidojot spilgtu pūšamo instrumentu sekciju ar diviem tenorsaksofoniem, trombonu un trompeti, ritma grupas  sitamo instrumentu partitūru piedāvājot  ne tikai bungām, bet arī gitārai un kontrabasam. Grupai pievienojas talantīgais pianists un  vokālists Romāns Vendiņš. Keksu repertuārā galvenokārt ir tradicionālais rokenrols, kas  vienmēr  izskan  atraktīvā  muzkālajā un skatuviskajā manierē. Mākslas  darbinieku  namā dzirdēsit rokenrolu grupas Keksi un solista Aļģirdas Šuminskas izpildījumā.

Biļetes  Biļešu servisa kasēs  www.bilesuserviss.lv un Mākslas  darbinieku namā.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*