Wouter Penris

Wouter Penris Gravpop ir ansamblis kurā apvienojušies četri dažādu paaudžu indivīdi :

Wouter Pneris Gravpop koncerti LatvijāWouter Penris  – vokāls, klavieres un mutesarmoņikas ( Nīderlande )
Thomas Bekhuis – ģitāra ( Nīderlande )
Martin Zand Scholten – bass ( Nīderlande )
Artis Orubs – bungas ( Latvija )

Par mājvietu tas radis siera un koka kurpju galvaspilsētu Amsterdamu. Ansmablis galvenokārt izpilda dziedātāja oriģināl kompozīcijas un arī pa kādai pazīstamai melodijai. Mūzikas stils varijē starp pop un džeza hibrīdu, ko īsti nav iespējams ielikt vienā virzienā, bet ir dzirdamas daudz un dažādas ietekmes. Šoreiz šo mūzikas fanātiķu rindas papildinās arī slavenais basģitāras meistars Martin Zand Scholten, kas sadarbojies ar tādām zvaigznēm kā Hans Dulfer un Candy Dulfer.

Kurzemes un Rīgas klausītājiem šis projekts nav tik svešs jo guva lielu klausītāju atbalstu pagājušā gada Ventspils groove 2009 festivālā, kā arī vietējās uzstāšanās Rīgā. Wouter Penris harizmātiksi samtainā balss, ausij tīkams aranžējums, grūvīgi rimti  un augstākās raudzes performance ir šīs kompānijas ķīlas zīme.

Baltijas tūres ietvaros Latvijā šo unikālo sastāvu būs iespējams dzirdēt :

23.okt – restorāns OLĪVE – Liepāja – 20:00
29.okt – B Bārs – Rīga – 23:00
30.okt – Piens – Rīga – 22:00
31.okt – Jūrmalas teātris – 18:00

Labs noskaņojums un izbaudīts vakars garantēts.

P.S.: Ir iespējamas arī privātstundas vai grupu nodarbības (vokāls, ģitāra un bassģitāra ) pie augšminētajiem māksliniekiem.

Pieteikties pa tel. 29556084
Vietu skaits ierobežots.

  1. Nomfundo says:

    ja par šito maksā piķi ,tad es ar labprāt spraustu baonuts savirknējot burtus/ja nē,tad nerubīju šī skricelējuma mērķi.informatīvs šeit ir konkrēti KAS?

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*