VERY COOL PEOPLE feat. Oskars Stolse-Semerovs – CAN AFFORD IT!

Very Cool People & Oskars Stolse-Semerovs

Very Cool People turpina eksperimentēt un ierakstījuši jaunu singlu kopā ar blūza dziedātāju un mutes ermoņikas spēlētāju Oskaru Stolse-Semerovu (Bite Blues Band). Ar Oskaru puiši vēlējās uzspēlēt jau kādu laiku, taču apstākļu sakritības dēļ, pirmā reālā sadarbība notika, vienā no VCP koncertiem 2010. gada martā, kad Oskars, uz skatuves, pievienojās grupai uz vairākām dziesmām.

[bandcamp track=1791891013 size=venti bgcol=FFFFFF linkcol=4285BB]

VCP: “Domājām, ka mutes ermoņikas skaņa un Oskara blūzīgais bals tembrs labi skanētu kopā ar mūsu mūziku, kas arī pierādijās koncertā, kas mūsuprāt izdevās lielisks…”. Tāpēc grupa un Oskars ķērās pie darba un maija beigās devās studijā, lai ierakstītu kopīgu dziesmu. “Būtībā mani vienmēr ir vilinājis viss jaunais un nezināmais – tā nu ir sanācis arī ar VCP… Tā paša iemesla dēļ neatteicos kopā uzmuzicēt un arī ierakstītī kopīgu dziesmu” skaidro Oskars.

Tā nu ir tapis jauns singls CAN AFFORD IT, kurš ir kā ironisks stāsts par mūziķi, kurš, kā visiem zināms, ir turīgs cilvēks, kuram nekādā gadījumā nekas netrūks un visu ko vien tas vēlās viņš var atļauties.

“Jo vairāk klausos, jo vairāk man šī dziesma patīk. Kaut arī manas un VCP muzikālās ievirzes ir diezgan dažādas – man šķiet – ir tapis HĪTS…” par dzismu Oskars. Ar šīs sadarbības rezultātu puiši jūtās ļoti apmierināti, “ceram, ka klausītājiem šis eksperements patiks tikpat ļoti, cik mums patika tajā piedalīties”, VCP par CAN AFFORD IT.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*