VCP, TourbusSestdien 29. maijā, klubā “Pulkvedim Neviens Neraksta” notiks grupas VERY COOL PEOPLE “VERY COOL MAIJA TŪRES” noslēguma koncerts.
Apvienība 2010. gada mijā devās nelielā tūrē, kuru tie sāka Rīgā tad devās uz Liepāju, tad uz Poliju, Austriju un tūri noslēdz atkal Rīgā klubā “Pulkvedim Neviens Neraksta”, kuru puiši uzskata gandrīz par savām otrajām mājām. “Tūri vēlējāmies noslēgt, kādā sev mīļā un patīkamā vietā, “Pulkvedī” jau ir notikuši mums ļoti svarīgi notikumi – albuma prezentācija, mājaslapas atklāšana un vairāku videoklipu prezentācijas balles, līdz ar to tas ir likumsakarīgi, ka šīs kūlās tūres nolēguma koncerta norises vieta ir tieši Pulkvedī.” skaidro VCP.
“VERY COOL MAY TOUR” grupu atbalstīja mikroautobusu noma “irtads.lv” un dizaina un reklāmas uzņēmums SIA CREX-CREX.
Koncertā uzstāsies VERY COOL PEOPLE, kā arī grupas draugi, jaunā un stilīgā apvienība – “S&T Syndicate” (Vāveres un Bruņurupuča Sindikāts) + pirms un pēc grupu uztāšanās visus izklaidēs DJ SHAHS (Funk, Ska, Balkan, Big Beat…). Jāatzīmē, ka ieeja šajā kūlajā pasākumā būs bezmaksas.
29. maijā tiks atklāts VCP ONLINE STORE, kurā būs piejams grupas albums un singli fiziskā formātā un digitālā formātā (platforma.lv un iTunes.com) + audiomīļiem FLAC formātā, kā arī dažādi grupas suvenīri T-krekli, nozīmītes un iepirkuma maisiņi. “Store” sadaļā,grupas mājaslapā, VCP piedāvās arī bezmaksas mp3 failus.
Kur: Pulkvedim Neviens Neraksta;
Kad: 29.maijā Starts: 23:00 (grupas sāks spēlēt no 23:30)
Ieeja: BRĪVA
Vairāk info:

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*