Blūms. Raimonds Blūms

Bungu komplekts

Ideju ģenerators, autsaideris.

Kopš vien sevi atceros, esmu nodarbojies ar visa veida mākslu, tas ir mans aicinājums. Ar mūziku sāku nodarboties tāpēc, ka man nepatika esošā, es gribēju radīt kaut ko savu. Apmēram 7 gadu vecumā redzēju džeza koncertu un mani fascinēja komunikācija starp mūziķiem uz skatuves, pirmo reizi uztvēru mūziku kā valodu. Sāku patstāvīgi meklēt džeza ierakstus, klausījos un mācījos. Muzikālās izglītības nav, es nekad neesmu gājis parastos ceļus, vienmēr un visur meklējis savus risinājumus. Mani nevar mācīt, jo es mācu citus. Tikai es pats varu mācīties.

Pagrieziena punkts bija Jojo Mayer, kurš mainīja domas par to, ko es daru, kāpēc daru un kāds ir mans mākslinieka mērķis. Man eksistē tikai ideāli, esmu skrējis un turpināšu skriet ar pieri sienā, lai tos sasniegtu. Mani neinteresē laicīgā māksla, mani interesē tas, kas vēl nav.

Es nespēlēju džezu un man tajā ir visai minimāla pieredze, bet tā ir mana pagātne un manas saknes. Lai zinātu kur ej, tev jāzin no kurienes esi nācis. Ikdienā nodarbojos ar nerealizējamu ideju radīšanu. Ja vēlaties ielikt manu darbību rāmjos, tad tā ir dzīva elektroniskā mūzika ar džeza sapratni un improvizāciju, bet tas ir tikai atspēriena punkts, es nezinu kāds būs galarezultāts. Vienmēr esmu bijis austaideris un domājis, ka ar pasauli kaut kas nav kārtībā. Vēlos atklāt un paplašināt cilvēka spēju un prāta robežas. Pēdējos 4 gadus esmu pavadījis slimīgi attīstot savu spēles tehniku.
Par galvenajiem iedvesmas avotiem uzskatu Jojo Mayer un Squarepusher.

Pašlaik manā ceļasomā līdzi ir džeza komunikācijas valoda, mācība no Jojo Mayer, ka nākotne pieder mūzikas tekstūrai, mācība domāt, vēlme radīt, neielikt sevi rāmjos, nepārdot savus mākslinieciskos ideālus un dzīves pieredze. Esmu gatavs doties ceļā. Mērķis šķiet nesasniedzams. Tieši tāpēc to sasniegšu.

kontakti: raymond_b@inbox.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*