Silvesteri Orkesteri

Fusion

Silvesteri Orkesteri ir piecu profesionālu mūziķu apvienība, kas uzstājas ar mākslinieciski augstvērtīgiem oriģināldarbiem, kuros sapludināti klasiskā džeza, fusion un akadēmiskās mūzikas elementi.

Šis nekomerciālais mākslas žanrs, kas līdz šim Latvijā nav bijis pamanāmi pārstāvēts, strauji iegūst atzinību tieši pateicoties Silvesteri Orkesteri darbībai. Grupas jaunrades vērtība slēpjas tās dalībnieku Ritvara Garozas un Kārļa Vanaga oriģinālsacerējumos, kas pamatā rakstīti grupas sastāvam (saksofons, saksofons vai flauta, bass, taustiņinstrumenti, sitaminstrumenti), bet daži no tiem aranžēti arī atskaņošanai kopā ar simfonisko orķestri.

Tieši šādā formātā izskanēja arī nesenais augsti novērtētais projekts Parallel Sounds sadarbībā ar valsts kamerorķestri „Sinfonietta Riga” un to vadītāju Normundu Šnē, kurš īpaši rosināja šo jaundarbu radīšanu. Līdz tam Silvesteri ir piedalījušies dažāda mēroga Latvijas mūzikas festivālos un sarīkojumos kā, piemēram, „Rīgas Ritmi”, Saxophonia, regulāri koncertējuši klubos City Jazz Club un „Hamlets” kā arī piedalījušies vairākos nekomerciālos mākslas sarīkojumos sadarbībā ar Latvijas un ārzemju mūziķiem.

Silvesteri Orkesteri:

Renars Lācis (saksofoni)

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Kārlis Vanags (saksofoni, EWI, flauta)

Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti)

Toms Poišs (bass)

Andris Buiķis (sitaminstrumenti)

viesis “Paralell Sounds” programmā:

Tiago Loei (perkusijas)

http://www.silvesteriorkesteri.lv/

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Acl3y8akTao]

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*