LOUISE BALKWILL 1 (1)Sadarbībā ar starptautisko improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālu “Rīgas Ritmi” 8. jūlijā, pulksten 19.00 Ciemupes estrādē norisināsies “Džeza mūzikas vakars” ar pasākuma īpašajiem viesiem “Louise Balkwill Quartet”.

Džeza vakars Ciemupē un džeza velobrauciens maršrutā Ogre-Ciemupe  norisinās kopš 2016. gada un kļuvis par  neatņemamu vasaras tradīciju, pulcējot ievērojamus mūziķus no Latvijas un  ārvalstīm.

Šogad pasākuma apmeklētājus priecēs britu mūziķes Luīzes Balkvilas kvartets, kurā muzicē Viktors Ritovs – klavieres, Vadims Dmitrijevs – trombons, Jānis Rubiks – bass, Pauls Pokratnieks – bungas.

Luīze Balkvila ir džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2022” uzvarētāja vokālistu kategorijā, kura saņēmusi arī prestižo “Vivian Prindl Outreach Prize”, ko pasniedz Trīsvienības mūzikas koledža Londonā. Jau pērn konkursā “Riga Jazz Stage” Luīze pierādīja, ka viņai piemīt absolūta skatuviskā harisma, kas apvienojumā ar pārliecinošo, brīvo vokālo sniegumu spēj momentāni apburt klausītājus un vēlēties, lai šis muzikālais priekšnesums nebeidzas vēl ilgi. Balkvila pārstāv jauno britu swing džeza paaudzi, pierādot, ka arī šis žanrs joprojām ir nenovecojoša dzīvesprieka un mūsdienīgu vibrāciju piepildīts.

Velobrauciena “Džeza brauciens” sākums paredzēts pulksten 18.00 no Pilsētas skvēra Ogrē, pie Brīvības ielas un Bērzu alejas krustojuma. Brauciens notiks maršrutā Ogre – Ciemupe un tā garums ir aptuveni 5,9 km.

Lai brauciens noritētu droši, velobrauciena dalībniekus aicinām lietot aizsargķiveres un ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

DŽEZA MŪZIKAS VAKARS norisināsies brīvā dabā, tāpēc iesakām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

Pasākuma laikā pie Ciemupes Tautas nama darbosies kafejnīca.

Dalība pasākumā bez maksas.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*