RWLG anonsam 362x544pixHammond B3 ērģeļu spēles meistars austrietis Rafaels Resnigs dažādos sastāvos izdevis 19 solo albumus, un kā sesiju mūziķis piedalījies vairāk nekā 40 albumu ierakstos. Prestižais džeza žurnāls “DownBeat” viņu ir pieckārt(!) nominējis “Gada labākā ērģelnieka” kategorijā (2013., 2015.-2018.). Resings uzstājies klubos un festivālos visās pasaulē, tajā skaitā “New Morning” Parīzē, “Buddy Guy’s Legends” Čikāgā, “A-Trane” Berlīnē, “Birdland” Vīnē, “Puistoblues” Somijā, “Passions Festival Cognac” Francijā, “Veneto Jazz Festival” Itālijā, Dubaijas Džeza festivālā.

Rafaels Resnigs ir ekstra klases mūziķis! Profesionālus “Hamond” ērģeļu spēles meistarus pasaulē var saskaitīt uz pāris roku pirkstiem un viņš ir viens no tiem! Izmantojiet iespēju dzirdēt viņa spēli koncertā!” saka ģitārists Aivars Hermanis.

2012. gadā Resnigs uzstājās Blūza Svētkos Siguldā, izveidojot grupu “Raphael Wressnig & Latvian Groove”, kurā pulcēja talantīgākos Latvijas mūziķus: bundzinieku Arti Orubu, saksofonistu Gintu Pabērzu un ģitāristu Jāni Kalniņu.

Artis Orubs savu meistarību ir pierādījis visdažādākajos mūzikas stilos gan kā izpildītājs, gan kā komponists un producents. Artis spēlē arī Latvijas Radio bigbendā. Muzikāli daudzkrāsainais saksofonists Gints Pabērzs, kurš lieliski pārvalda ne vien džezu, fanku un citu ritmiskās mūzikas atzarus, bet klasisko mūziku, pēdējā laikā visbiežāk dzirdams Intara Busuļa “Abonementa Orķestra” sastāvā. Savukārt nis Kalniņš savā spēlē ir viens no dvēseliskākajiem un emocionālākajiem ģitāristiem. Viņš ir spēlējis kopā ar Pitu Andersonu, bijis grupu “Latvian Blues band”, “Alaska Dreamers” sastāvā, bet šobrīd Kalniņš ir dziedātājas Kristīnes Prauliņas kvarteta dalībnieks un ir viens no pieprasītākajiem sesiju ģitāristiem Latvijā.

“Raphael Wressnig & Latvian Groove” ir uzstājušies visā Baltijā, tai skaitā izpārdotā koncertā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, bet šī gada koncerts mūsu mūziķu aizņemtības dēļ būs vienīgais Baltijā – “Raphael Wressnig & Latvian Groove” 8. maijā plkst. 19:30 koncertēs Ādažu Kultūras centrā.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā:

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*