Mario-BatkovicŅemot vērā iepriekš neparedzētus apstākļus, akordeonista Mario Batkoviča koncerts Durbē no 24. februāra pārcelts uz 7. aprīli.

Pasākumu sērijas “Zemlika nāk…” pirmais koncerts ar bosniešu izcelsmes akordeonista un komponista Mario Batkoviča un latviešu dueta “Stanislav Yudin & Asnate Rancane” dalību maina arī savu norises vietu un laiku – 7. aprīlī plkst. 20:00 tas notiks Durbes luterāņu baznīcā.

Organizatori atvainojas koncertu apmeklēt plānojušajiem par sagādātajām neērtībām un uzsver, ka jau iegādātās biļetes būs derīgas ieejai koncertā jaunajā vietā un laikā. Gadījumā, ja izmaiņas pasākuma norisē nav pieņemamas, saņemt atpakaļ naudu par līdz šim iegādātajām biļetēm iespējams, sazinoties ar biļešu servisu “Bezrindas.lv” – zvanot pa tālruni +371 29905050 vai rakstot uz info@bezrindas.lv.

Jau stāstīts, ka pēc izpārdotiem solo koncertiem, tostarp nesen arī Elbas filharmonijā, un dalības vairākos no cienījamākajiem festivāliem, ar savu līdz šim vienīgo koncertu Baltijā M. Batkovičs februāra beigās viesosies Durbē. Koncertu ievadīs džeza un improvizētās mūzikas kontrabasista Staņislava Judina  un etniskās mūzikas pētnieces, multi-instrumentālistes un tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” vadītājas Asnates Rancānes duets.

Biļetes uz Mario Batkoviča un dueta “Stanislav Yudin & Asnate Rancane” koncertu 7. aprīlī Durbes luterāņu baznīcā joprojām nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā Bezrindas.lv. To cena šobrīd – 10.00 EUR, taču, tuvojoties koncertam, tās kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*