thumbnail_FRAMEST.jpg_news58071f7f2a6a1Jau ceturto gadu pēc kārtas  mūzikas gardēžiem tiek piedāvāta unikāla koncertu sērija –  ‘’Olainfarm Jazz Nights’’. Piesātināts muzikāls baudījums trīs dienu garumā, no 29. jūnija līdz 1. jūlijam, ar mūzikas leģendām no ASV un starptautiski atzītiem pašmāju džeza māksliniekiem klubā ‘’Kaļķu Vārti’’ festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2017’’ ietvaros.

29. jūnijā koncertu sēriju atklās valdzinošais baritons, viens no laikmeta labākajiem džeza vokālistiem- Allan Harris. Starptautiski atzīts dziedātājs, ģitārists un komponists. Harris atpazīstams pēc viņa baritona balss, spilgtajām uzstāšanās reizēm un atzinību guvušajiem ierakstiem. Savā, nu jau vairāk kā 20 gadus ilgajā karjerā Harris ieguvis izcilu reputāciju kā džeza vokālists.

Koncertprogrammu 30. jūnijā turpinās pašmāju džeza lietpratēji, vokālā grupa ‘’Framest’’. Grupa spējusi sasniegt vietējā un starptautiskā mēroga atzinību, un panākumus ar savu unikalitāti un orģinālajiem a capella izpildījumiem. Grupas koncertos izskan gan pašu, gan citu komponistu skaņdarbi – no klasikas un džeza, līdz pop un citiem mūzikas žanriem.

1. jūlijā koncertu sērijas kulminācija – blūza leģenda Ruthie Foster no ASV. Māksliniece klausītājus vienmēr saviļņo ar spēcīgiem koncertiem, mūzikas pazinēji viņas dziedāšanas manieri pielīdzina tādām vokālistēm kā Bonija Raita (Bonnie Raitt) un Areta Franklina (Aretha Franklin).

“Rūtija Fostere ir kas vairāk nekā blūza dziedātāja – viņa ir īstena gospeļmūzikas dīva ar neatkārtojamu balsi.” Bluesmagazine

 

Koncertu sērija „Olainfarm Jazz Nights” no 29. Jūnija līdz 1.jūlijam, klubā „Kaļķu Vārti”, plkst. 18:00.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un internetā – www.bilesuparadize.lv

Festivāls „Rīgas Ritmi 2017” šogad norisinās jau septiņpadsmito reizi. Četru  dienu garumā no 28.jūnija līdz 1.jūlijam festivāls piedāvā vairāk kā 20 koncertus 7 norises vietās. Paralēli aktīvajai koncertu programmai, norisināsies arī meistarklašu programma Latvijas Radio 1.studijā.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*