ruthieFINALFestivālā „Rīgas Ritmi 2017” 30. jūnijā, plkst. 21:00, Rīgas Doma dārzā uzstāsies leģendārā amerikāņu  blūza māksliniece  – Rūtija Fostere (Ruthie Foster) un Latvijas Radio bigbends.

Amerikāņu blūza, gospeļa un soul māksliniece –  Rūtija Fostere (Ruthie Foster) nominēta trīs “Grammy” balvām, izdevusi septiņus mūzikas albumus, Fostere ir trīskārtēja “Austin Music Awards” balvas ieguvēja kategorijā “Labākais sieviešu vokāls”, četrkārtēja “Blues Music Awards” balvas ieguvēja, kā arī “Living Blues Awards” nominante kategorijā “Labākā māksliniece 2011”.

Māksliniece klausītājus vienmēr saviļņo ar spēcīgiem koncertiem, mūzikas pazinēji viņas dziedāšanas manieri pielīdzina tādām vokālistēm kā Bonija Raita (Bonnie Raitt) un Areta Franklina (Aretha Franklin).

Festivālā „Rīgas Ritmi 2017”, pirmo reizi Baltijā, māksliniece pirmatskaņos koncertprogrammu ar Latvijas Radio bigbendu. Koncertā kopā ar bigbendu, kurš Latvijas džeza mūzikas vēsturē spēlē nozīmīgu lomu, būs dzirdami skaņdarbi no tādiem Fosteres mūzikas albumiem kā “The Phenomenal Ruthie Foster”, “Runaway Soul”, “The Truth According to Ruthie Foster” u.c.. Īpašās “Grammy” un “Emmy” balvām nominētā Džona Bīzlija (John Beasley) aranžijās. Kā arī skaņdarbi no pēdējā, 2016. gadā izdotā albuma „Joy Comes Back”.

“Rūtija Fostere ir kas vairāk nekā blūza dziedātāja – viņa ir īstena gospeļmūzikas dīva ar neatkārtojamu balsi.” Bluesmagazine

Biļetes „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

30. jūnijā Rīgas Doma dārzā dubultkoncerts – inovatīvais Itāļu akordeonists SIMONE ZANCHINI un blūza leģenda RUTHIE FOSTER & LATVIJAS RADIO BIGBENDS.

Māksliniece Rīgā sniegs arī meistarklasi (30.06.), solo koncertu (01.07.).

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*