YamanduCosta_PublicitatesFotoRīgas Doma dārzā 29. jūnijā, plkst. 21:00, mūzikas mīļotājiem koncertu sniegs brazīļu ģitārists – Yamandu Costa!

Rīgas Doma dārzs, kas līdz šim daudziem cilvēkiem palicis nepamanīts, no 29. Jūnija līdz 1. Jūlijam, kļūs par brīvdabas koncertzāli un festivāla „Rīgas Ritmi 2017” centrālo koncertu norises vietu. Pirmo brīvdabas koncertu atklās mākslinieks Yamandu Costa, kurš mūziku rada ar dvēselisku aizrautību, rotaļīgu grāciju un satriecošu virtuozitāti.

Nebūs pārspīlēti teikts, ka ģitārai Brazīliešu kultūrā ir vadošā loma. Muzikālais mantojums ir vienkārši milzīgs – no Heitor Villa Lobos eksperimentiem revolucionārajā modernismā līdz Antonio Carlos Jobim bossa novām. No Baden Powell sambām līdz plašajām Odeir un Sergio Assad interesēm. Jaunākais šinī zvaigžņu parādē ir apdāvinātais ģitārists un komponists Yamandu Costa.

Yamandu ir dzimis mūziķu ģimenē, viņa galvenais instruments ir Brazīlijas slavenā septiņu-stīgu ģitāra. Yamandu sācis mācīties spēlēt ģitāru septiņu gadu vecumā kopā ar tēvu, Algacir Costa, grupas “Os Fronteiriços” līderi.

Mākslinieks var lepoties ar klajā nākušiem 15 studijas albumiem kā arī savā īpašumā iegūto, prestižo Latīņu “Grammy.  2012. gadā  Yamandu tika piešķirta “Cubadisco inertnational award” albumam “Mafuā and Honorable Mention” kā arī  „ALBA” apbalvojumus albumam “Linda”.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Viens no Brazīlijas mūzikas visu laiku lielākajiem ģēnijiem – Yamandu Costa – ir pelnījis visaugstākās uzslavas. Katru reizi viņš iepriecina pat visizsmalcinātāko publiku, viņa uzstāšanās ataino ļoti dziļu intimitāti starp viņu pašu un viņa ģitāru.” – EYE FOR TALENT.

 

Festivāls „Rīgas Ritmi 2017” šogad norisināsies no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, kā lielāko jaunumu izceļot koncertu norises vietu,  izcilo arhitektūras pieminekli – Rīgas Doma dārzu!  29. jūnijā Rīgas Doma dārzā dubultkoncerts – ģitāras virtuozs YAMANDU COSTA un talantīgā dziedātāja un komponiste DAYMĒ AROSENA.

 

Biļetes „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*