portaOtrais Pasaules Mūzikas Festivāla PORTA Rīgas lielkoncerts apvienos Igauņu, Kongo/Francijas un Ukrainas muzikālo spēku.

DAKHABRAKHA (Ukraina)
DakhaBrakha ir pasaules mūzikas žanra kvartets no Kijevas. Atspoguļojot fundamentālus skaņu un dvēseles elementus, Ukrainas “etniskā haosa” grupa DakhaBrakha, rada negaidītas jaunas mūzikas pasauli.

TRAD.ATTACK! (Igaunija) ir kā ugunsbumba, kā svaiga greipfrūtu sula, viņi ieslēdz dzīvi- ar viņiem vajag sākt ik rītu! “Helen Sildna, Tallinas Mūzikas Nedēļas organizatore.
Trad.Attack! ir īsta līdzdejojama ziemeļnieciska turbo folkgrupa, kas atgriež igauņu folkmūzikas enerģiju, tīrību un patiesumu.

GASANDŽI (Kongo)
Gasandji vārds tulkojumā nozīmē: “viņa, kura rada apziņu”. Un tas ir patiešām ir tas, ko viņa dara ar savu krāšņo balsi un filigrānajām dziesmām, kurās viņas dzimtās mūzikas tradīcijas sakūst kopā ar soulmūziku, popmūziku, regeju, džezu un pat urbāno stilu, nenoliedzot savu izcelsmi.

Sākums: 18:00
Cena: 25 €

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*