greg_osby4.novembrī plkst. 16:00 Latvijas Radio 1.studijā interesentiem meistarklasi pasniegs amerikāņu saksofonists Gregs Osbijs (Greg Osby), piedaloties Šveices trio VEIN, ar kuriem kopā viņš muzicē jau vairākus gadus.

Osbijs prasmīgi manevrē starp liriskām, ritmiskām un harmoniskām kompozīcijām, veidojot neparastu un neaizmirstamu skanējumu. Četrus gadus pēc kārtas (2000.-2004.) saņēmis Džeza žurnālistu asociācijas balvu kā labākais alta saksofonists un prestižā „Blue Note Records” paspārnē izdevis 15 albumus. Paralēli aktīvai muzikālajai karjerai Gregs Osbijs daudz laika velta izglītojošām aktivitātēm. Viņš ir bijis pasniedzējs Baltimoras un Filadelfijas mūzikas universitāšu un Bērklija mūzikas koledžas džeza programmās, vadījis meistarklases un lekcijas prestižākajās pasaules mūzikas augstskolās, to vidū – arī Hārvardas universitātē.
VEIN mūziķus – Thomas Lähns un brāļus Michael un Florian Arbenz – vieno interese un vēlme muzikāli eksperimentēt. Trio spēlē pašu komponētu mūziku un šādā sastāvā ir izdevuši jau trīs ierakstus. Kopš trio pirmsākumiem VEIN sadarbojies ar dažādiem viesmāksliniekiem, tādējādi veidojot jaunus un muzikāli aizraujošus projektus.

2.decembrī Mūzikas namā “Daile” notiks bundzinieka Antonio Sančeza (Antonio Sanchez) meistarklase. Četrkārtējo Grammy balvas ieguvēju Antonio Sančezu mūzikas kritiķi dēvē par vienu no ievērojamākajiem savas paaudzes bundziniekiem un komponistiem. Piedalījies vairāk nekā simts albumu ierakstos un sadarbojies ar džeza leģendām Chick Corea, Michael Brecker, Charlie Haden, Gary Burton!

Ieejas maksa uz katru meistarklasi – EUR 15.00, tā ietver gan meistarklases, gan koncerta apmeklējumu.

Pieteikšanās un sīkāka informācija, rakstot uz workshop@rigasritmi.lv


Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*