Sākusies biļešu tirdzniecība uz Starp­tautiskā džeza māk­slin­ieku konkursa “Riga Jazz Stage 2015” kon­cer­tiem no 9.-11. aprīlim Rīgā, kinoteātrī “Splen­did Palace”.

Konkursā piedalīsies džeza māk­slin­ieki no Kanā­das, Izraēlas, Lietu­vas, Slovēni­jas, Latvi­jas, Igau­ni­jas, Vāci­jas, Lielbritāni­jas, Gruz­i­jas, Aus­tri­jas, Krievi­jas, Spāni­jas un Tur­ci­jas divās nom­inā­ci­jās “Džeza Vokāls” un “Džeza Trompete”.

  • 9.aprīlī – Starp­tautiskā džeza māk­slin­ieku konkursa fināla koncerts
  • 10.aprīlī – konkursa Superfināls un Grand Prix 2014 iegu­vē­jas Kristīnes Prauliņas koncerts
  • 11.aprīlī – Apbalvošanas cer­e­monija un Lielbritāni­jas džeza zvaigznes Anthony Strong koncerts.

“Riga Jazz Stage 2015” īpašais viesis ir vokālists un pianists Entonijs Strongs (Anthony Strong), kuru izde­vums “Jazz Times” nosaucis par Lielbritāni­jas “Next Big Thing”. Izpildītājs pop­u­lar­itāti iegu­vis ar singlu apkopo­jumu, kas 2012.gadā sas­niedza 1.vietu Lielbritāni­jas džeza mūzikas topā.

Biļetes visās “Biļešu Serviss” kasēs un inter­netā www.bilesuserviss.lv. Cenas no Eur 5.00 līdz 25.00. Biļetes nopērka­mas gan uz katru dienu atse­višķi, gan arī kā abone­ments uz visām trīs konkursa dienām, cena – Eur 40.00.

Nenokavē iespēju redzēt un dzirdēt jaunos pasaules džeza talantus!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*