Starptautiskajām džeza mākslinieku konkursam “Riga Jazz Stage 2014” divās kategorijās – “Vokāls” un “Saksofons” – savus labākos talantus pieteikušas 17 valstis – ASV, Austrālija, Armēnija, Slovēnija, Dānija, Turcija, Izraēla, Vācija, Lielbritānija, Zviedrija, Polija, Krievija, Somija, kā arī Latvija, Lietuva un Igaunija.

 

Konkursa žūrija sāk darbu pie iesūtīto materiālu izvērtēšanas, un pavisam drīz tiks izziņoti tie pusfinālisti, kuri tiks uzaicināti piedalīties konkursa koncertos Rīgā no 3. līdz 5.aprīlim. Starptautisko konkursa žūriju veido mūzikas eksperti, festivālu direktori un žurnālisti no vairākām valstīm, viņu vidū – Maestro Raimonds Pauls (Latvija), Magnus Palmquist (Zviedrija), Artis Sīmanis (Latvija), China Moses (ASV), Māris Briežkalns (Latvija), Levon Malkhasyan (Armēnija), Steve Rubie (Lielbritānija) un citi.

“Riga Jazz Stage” organizatori vēlas pateikties ārvalstu vēstniecībām un kultūras iestādēm par sadarbību informācijas izplatīšanā un jauno vokālistu un saksofonistu intereses par konkursu veicināšanā! Atsaucība no jauno džeza izpildītāju puses ir bijusi ļoti plaša.  Balvu fondu veido gan naudas balvas, gan arī uzaicinājumi uzstāties dažādos džeza festivālos un koncertos.

Vairāk informācijas: www.rigajazz.lv

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*