Janvāris ir Raimonda Paula jubilejas mēnesis. Par godu tam 27.janvārī Latvijas Nacionālajā operā plkst. 19:00 notiks vērienīgs koncerts ar vairāku solistu piedalīšanos – „R.Pauls 78”.

Koncerta pirmajā daļā klausītājiem tiks atskaņoti Maestro jaunie aranžējumi izteikti džezam raksturīgos ritmos un harmonijās, kas komponēti īpaši izpildīšanai kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Raimonds Pauls ir atjaunotā bigbenda patrons un jau iepriekš atzinis, ka šis sastāvs ir liels sasniegums latviešu kultūrai. Bigbends lieliski sevi pieteicis vairākos koncertos kopā ar mūzikas pasaulē atzinību guvušiem.

Koncerta otrā daļa veltīta vokālajai mūzikai Edgara Vītola vadītās jauniešu vokālās grupas „Con Moto”, vokālistes Kristīnes Prauliņas un Nacionālā teātra aktieru Jura Jopes un Madaras Botmanes izpildījumā. Par muzikālo pavadījumu gādās Latvijas Radio bigbends un Maestro Raimonds Pauls. Īpaši Maestro jubilejas koncertam Latvijas Radio bigbenda sastāvam pievienosies Berlīnes Filharmonijas kontrabasists Gunārs Upatnieks.

Pasākumu piedāvā LDZ Cargo.

Biļetes „Biļešu Serviss” kasēs un internetā: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/festivals/rigas_ritmi/?concert=137721

Vairāk informācijas: www.rigasritmi.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*