Pavasarī pasākuma apmeklējuma līniju, kas ierasti bija mērāma pāri simtam, ar kritumu iespaidoja Izglītības un zinātnes ministrijas izdotais rīkojums vispārizglītojošo skolu 12. klašu audzēkņiem pavasara brīvlaikā kārtot eksāmenu angļu valodā, kā arī demogrāfiskā situācija, kura pirms18 gadiem Latvijā bijusi negatīva. Nākamā gada pavasarī „divpadsmitajiem” būs jākārto pat trīs eksāmeni. Lai saglabātu sesijas pozīcijas, ir jāmainās! Sesijas organizatori pieņēma lēmumu šogad rīkot sesiju arī rudenī.

“Ģitāristu sesijā” var piedalīties ikviens, kurš vēlas pilnveidot un attīstīt savas muzikālās prasmes un dotības kādā no piecām piedāvātajām grupām – ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, taustiņinstrumentālisti, vokālisti, akustiskie ģitāristi, kur pieredzējuši mūziķi sniegs meistarklases.

Dalības maksa ir pazemināta, pieteikšanās līdz 20. oktobrim. Pirmie dalībnieki jau ir pieteikušies, un 20-nieks dāvanā saņems sesijas T kreklu! Programma veidojas – svaiga, lietderīga un neatkārtojama, tas nu ir skaidrs! Iespējams, ka rok`n`roll grupa KEKSI atklās Rudens Ģitāristu sesiju. Visiem par prieku sesijā ar meistarklasēm un jamsession piedalīsies kolosāls cilvēks un ģitārists Jānis Kalniņš. Savu uzticību kopējai lietai ir apstiprinājis raženākais un viens no Latvijas labākajiem ģitārskolotājiem – Andris Jeziks. Sesija nav iedomājama arī bez Muroveja, Valtera Sprūdža, Viktora Eunapuu, Riharda Lībieša, Jāņa Altmaņa un Arturas Burke klātbūtnes!  Andris Buiķis ir bundzinieks, kurš muzicē dažādos mūzikas stilos, prot klausīties un prot mācīt! Andris sesijā būs visas dienas, izmantojiet iespēju ar viņu un ar visiem parunāt uz „Tu”! Lai gan augstākās raudzes muzikantiem – Matīsam Čudaram, Edgaram Rubenim, Ivaram Arutjunjanam sesijas laiks sakrīt ar darbu studijā, ir cerības viņus redzēt arī Madonā. Jau otro reizi sesijā baudīsim Jāņa Ruņģa klātbūtni! Noslēguma koncertu vadīs Māris Olte. Programma tiks apstiprināta1.oktobrī! Visus jaunumus lasiet www.gitaristusesija.lv, kur varat redzēt arī KKF un Vidzemes plānošanas reģiona atbalsta karodziņus. Sesiju atbalsta Fazer Latvija, Junge, Heta, vietējie uzņēmēji, Madonas novada dome, tehnisko ekipējumu nodrošinās Sound Factory un Skatuves Sistēmu Serviss.

Mājas lapa: www.gitaristusesija.lv

E-pasts: imantspulkstenis@madona.lv; gitses@madona.lv

Kabatas tālrunis: 29411619; 29809774


Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*