Ģitāristu sesija arī rudenī no 27. līdz 31. oktobrim. Dalības maksas ir samazinātas! Projekta mērķauditorija ir  jaunieši un pieaugušie no Rīgas un visiem Latvijas novadiem – Kurzemes, Zemgales, Latgales un Vidzemes. Dalībai nav dzimuma, vecuma un nacionalitātes ierobežojuma. Mūzika cilvēkus vieno un saved kopā, neskatoties uz tautību, vecumu un izcelsmi. Madonā mūzikas izglītības tradīcijas sesijas formātā ir koptas jau 16 gadus!

Sesijā var piedalīties ikviens interesents – ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, taustiņinstrumentālisti un vokālisti, kuri vēlas mācīties un uzzināt vairāk par mūziku! Sesijas laikā notiks konkursi, konkursanti ir aicināti pievērsties tautasdziesmas motīviem. Pieredzē dalīsies Latvijā atzīti mūziķi, meistarklases sniegs arī vieslektori no ārzemēm. Dalības maksa ir Ls 60,- (internāts) vai Ls 100,- (viesnīca). Maksā ietilpst naktsmītnes, ēdināšana 3 x dienā, 4 dienu lekciju programma, izdales materiāli, vakaru koncerti, relax tūre pie dabas un noslēguma koncerts. Pirmie 20 dalībnieki, kuri būs atsūtījuši visu anketās prasīto saņems T kreklu. Lai veidotu lietderīgu programmu, tiek ņemtas vērā iepriekšējo sesiju pieredze un dalībnieku atsauksmes. Programma drīzumā tiks paziņota!

 Lai piedalītos „Ģitāristu sesijā”, līdz š.g. 20. oktobrim jāatsūta anketa, foto portrets JPG ar norādītu vārdu, uzvārdu, kā arī dalības maksa ar norādītu dalībnieka vārdu un uzvārdu! Piesakaties elektroniski varat sūtīt anketu pa pastu uz adresi: Saieta laukums-1, 413. kab., Madona, LV4801.

Ja ir finansiālas grūtības, iesakām atbalstu meklēt pašvaldību iestādēs vai uzrunāt firmas, kuras varētu Jūs atbalstīt! Varam uzrakstīt motivētu vēstuli! Ja vēlaties meklēt finansiālus atbalstītājus – sazinamies!Anketas ir atrodamas arī Rīgā, Upīša pasāžā veikalā „Sound Factory” Ģitāristu sesijas ilggadīgi sadarbības partneri ir Madonas novada dome, 3SRudens sesiju atbalsta Vidzemes plānošanas reģions un KKF !

http://www.gitaristusesija.lv/

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*