“Coolmans Report” Foto: Guntis Pilsētnieks

Muzikālās vasaras turpinājumā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertā uzstāsies divas grupas, kas apvieno jaunus un talantīgus Latvijas blūza un džeza fusion mūziķus – Coolmans Report un Transformeri, kuru sastāvā būs arī dejotājs, horeogrāfs un aktieris no Indijas – Avik Parkour. Ieeja no 19.00.

 

Coolmans Report ir Blues / Fusion grupa no Latvijas. Grupas sapnis un mērķis ir mūzika kā mākslas forma, kurā attīstība un patiesīgums nevar tikt izsmelts. Uz skatuves  mūziķi visu enerģiju pilnībā iegulda mūzikā, tādā veidā sasniedzot ikvienu klausītāju. Grupas īpašais un spēcīgais elements ir neatkārtojamā Riharda Kolmaņa balss. Mūziķi vēl ir Rīgas Doma kora skolas studenti, taču grupa pēdējā laikā jau sevi kvalitatīvi apliecinājusi, piedaloties dažādos mūzikas notikumos Latvijā. Coolmans Report ir Latvijas blūza jaunā cerība.

Grupas sastāvs; Rihards Kolmanis – vokāls, ģitāra, Nauris Kolmanis – saksofons, Viesturs Melderis – ģitāra, Sintija Grigorjeva – bass, vokāls, Pēteris Žīle – bungas.

Transformeri ir jauna muzikāla apvienība, kuras skanējumā ir saklausāma diezgan izteikta sintēze starp elektroniskās un improvizētās mūzikas pasaulēm. Sastāvā darbojas Latvijā zināmi jaunie mūziķi: Oskars Račevskis (electric piano) beidzis mācības Hāgas Karaliskajā konservatorijā, klavieru nodaļā, koncertējis Japānā, Indijā un daudzviet Eiropā, Jānis Rubiks (basģitāra) beidzis Rīgas Doma Kora skolas džeza nodaļu un šobrīd turpina mācības Latvijas Kultūras Akadēmijā, darbojas dažādos citos muzikālos projektos, Rinalds Maksimovs (sitaminstrumenti) beidzis Rīgas Doma Kora skolas džeza nodaļu un turpina mācības Zviedrijā (Fridhems Folkhogskola), darbojas tādos muzikālos projektos kā Rinalda Maksimova kvartets, City Jazz Youth Band u.c.

1. augusta koncertā sastāvam pievienosies arī dejotājs, horeogrāfs un aktieris no Indijas – Avik Parkour, kurš šobrīd dzīvo un strādā Latvijā. Aviks jau ir izpelnījies uzmanību ar savu dejotprasmi, uzstājoties dažādos muzikālos sastāvos Latvijā, kā arī ir nodibinājis deju grupu “Let Your Body Speak”.

Ieeja bez maksas.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*