Very Cool People šovasar nolēmuši neņemt brīvdienas un vasarā koncertēs Rīgā un festivālos ārpus tās.

Kopš grupas pastāvēšanas pirmsākumiem VCP vasarās vienmēr ir devušies atvaļinājumā pēc daudzjiem koncertiem visa gada garumā, taču šovasar ansamblis uzstāsies arī vasarā. Pēc albuma „Cruising In The Trolley“ izlaišanas 2012. gada rudenī VCP aktīvi koncertējuši, katru mēnesi spēlējot vismaz divus koncertus, šo koncertu laikā radušās vairākas jaunas kompozīcijas, kuras puiši plāno spēlēt vasaras tūres laikā. Jaunos skaņdarbus grupa plāno ierakstīt 2013. gada rudenī vai ziemā un 2014. gadā laist klajā junu albumu. „Esam ļoti gandarīti, ka viss ir izdevies, kā plānojām un vasarā mums ir pietiekami daudz koncertu, lai izspēlētos jaunos skaņdarbus un ja viss notiks kā vēlamies jau rudenī iesim studijā tos iemūžināt.“ stāsta VCP.

11. jūlijā 18:00 VCP @ Origo Summer Stage. Pirmais no VCP vasaras tūres koncertiem, kurā būs dzirdamas jaunās kompozīcijas.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

13. jūlijā 22:00 Very Cool People feat. Joan Soler(Spain) klubā Omas Briljants(Audēju iela 7). Saulkrasti Jazz ietvaros VCP uzstāsies kopā ar vienu no  Valencijas (Spānija) labākajiem un zināmākajiem džeza ģitāristiem – Joan Soler. Šis būs festivāla preparty klubā Omas Briljantā, būs lielisks koncerts kura laikā tiks atskaņotas VCP kompazīcijas ar Joan Soler, kā arī speciāli sagatavoti skaņdarbi tieši šim pasākumam.

16. jūlijs 20:00 Very Cool People @ Sulkrasti Jazz Festival 2013. Koncertā puišiem uz skatuves pievienosies arī ģitārists Joan Soler(Spain).

18. jūlijā 20:00 Very Cool People uzstāsies pašā Vecrīgas sirdī uz brīvdabas skatuves, atpūtas centrā Egle.

19. jūlijā Very Cool People @ Positivus 2013. 20:00 grupa uzstāsies uz Palādium skatuves.

2. augusts 20:30 Very Cool People @ Riga 2014 (Esplanāde Rīga)

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*